Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már azon, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beetlejuice kérdése:

Gondolkodtatok már azon, ha minden ember tökéletes külsővel rendelkezne, akkor mindenki a belső értékek alapján választana párt magának?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. de ez nem egyértelmű?
2010. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, mert attól hogy mindenki tökéletes még különböző és az emberek ízlése más.
2010. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mi számít tökéletesnek?
2010. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert a szépség, ugyanúgy, mint a tökéletesség, teljesen szubjektív. Szép és csúnya mindenkinek mást jelent. Szóval van, aki szerint 1 nő vagy férfi undorítóan néz ki, más szerint egy isten/istennő :) Szóval tökéletes nem létezik. Csak belső értékek alapján pedig nem lehet ismerkedni, csak véletlen összeismerkedni, vagy barátkozni és utána alakulhat ki szerelem, de ha céltudatosan társat keresel, akkor te sem hanyagolod el a külsőt.
2010. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hm, ez igaz, de ha minden ember tökéletes külsejű lenne, azért biztosan több figyelmet fordítanának a belső értékekre, szóval azért úgy megváltozna az érték rend 1 bizonyos szinten biztos. Pl.: van 1 osztálytársam aki nem igazán szép, de nagyon kedves, és segítőkész, és még nagyon jól is rajzol, én tegyük fel külsőre szebb vagyok, de mondjuk közel sem annyira kedves, de a feltételezett világban, én nagyon leértékelődnék, ő viszont fel.:D
2010. márc. 23. 18:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából én sem tudom mi számít tökéletesnek, csak elképzelem.:D Amúgy nekem kifejezetten az olyan férfiak tetszenek, akiknek már a külsejükban van vmi érdekes, pl.: nagy orr, vagy vmi más karakteres dolog.:D
2010. márc. 23. 18:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez csak annál számít, aki nem azért ismer meg mindkettőtöket, hogy válasszon közületek. Aki barátkozik, annak és úgy szeret belé valamelyikőtökbe, annak inkább a belső érték lesz a domináns, hisz ez alapján lettetek barátok. Ha párt akar, akkor egyértelműen a külső fog dominálni, hiszen ezért ment hozzá oda, mert tetszik neki. Ennyi a titok nyitja :)
2010. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mivel közel hétmilliárd ember él a földön, és mindegyiknek teljesen más az elképzelése arról, hogy mi a tökéletes, ezért a kérdés paradox. Mindenki tökéletes, mert valószínüleg mindenki annak tűnik legalább egy emebr szemében a hétmilliárdból.


Meg amúgy sem értem, hogy miféle óriási bölcsességet akartál kihozni ebből a dologból.

2010. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmilyen óriási bölcsességet nem akartam kihozni belőle, csak elképzeltem egy ilyen világot, hogy milyen lenne benne élni, ennyi az egész.
2010. márc. 23. 19:02
 10/10 Lia_18 ***** válasza:
egy sablonos, ám erre a kérdésre tökéletes válasz: mindenki szemében a maga párja tökéletes...tökéletesség nincs,hiszen mindenkinek másra van szüksége...
2012. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!