Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találjon párt az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjon párt az ember budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit kifejtem a kérdést. 25 éves srác vagyok. Nem vagyok egy adonisz, de nem is notre dame toronyőre. Rendes vagyok, kedves, humoros, törődök másokkal, és mégsem találok magamnak senkit. Ha valaki jön is annak hamar vége lesz, pedig nem akaszkodok rá. Úgy érzem, hogy az, hogy a jófiúk közé tartozom hátráltat, mert itt is mikor olvasgattam csupa olyat találtam, hogy a pasi csak veszekedett, lenézte a lányt. Az ilyen talál párt, én nem...

Nem vagyok bulizós, sőt, nem is szeretem a zajos helyeket. Nem tudom egyszerűen, hogy mit lehetne ebben az ügyben tenni, de már eléggé rossz így.

Köszi a válaszokat. :)


2011. ápr. 17. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
társkereső esetleg utcán:D vagy (buli) de irtad h nem kedveled
2011. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

együttérzek veled. sajnos okosat nem tudok rá mondani...már csak azért sem mert szolnoki vagyok :)

fel a fejjel, nem egyszerű ez a téma, de nem is megoldhatatlan. társkereső vagy valami? vagy akármilyen rendezvény...nem hiszem hogy Bp-n ne lenne...vagy csak én lennék ilyen naiv? nem tudom. szurkolok neked ;)

2011. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, a társkereső megoldás lenne. Csak általában az sem jön be... Vagy ott is nyernek a rosszfiúk, vagy nem is tudom egyes nők minek vannak fent... :)
2011. ápr. 17. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne add önmagadat, amíg eléggé meg nem kedvel egy lány. Nekem bejött.
2011. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 3 párkapcsolatot hoztam össze GyK-n :D jó kis oldal és még erre is jó.
2011. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is: mindig add ÖNMAGAD! Marhaság, hogy ne add! Az olyan lányok, akiket te keresel messziről megérzik a linkelést és lekoptatnak. A szavaidból viszont úgy érzem, kicsit irigykedsz a "rosszfiúkra". Ne tedd! Ha téged csábít az, amit azok csinálnak, de te nem csinálod azt, akkor nagy baj lehet az önbecsüléseddel.


Az első és legfontosabb: ne akarj olyan barátnőt, aki annyira éretlen, hogy a "rosszfiús-jófiús" módszerrel él. Ezek még gyerekek (még ha 27 évesek, akkor is), te meg felnőtt vagy. Ha nem szereted a bulikat, akkor barátkozz minél több emberrel (munkahely, suli, sport stb.). Ne csak lányokat keress, fiúkat is. Sok srácnak számtalan ismerőse van, azoknak meg sok-sok lány ismerőse. Szervezzetek "csendes" programokat, biliárd, együtt ivás, sport, túra, irányultságtól függően.

Másodszor: tedd rendbe a kapcsolatodat önmagaddal. Ha valami nem tetszik, változtass, ha valami jó, emeld ki. Járj sportolni (csodát tesz + ismerkedhetsz is). Sose keseredj el! Mindig vidám emberek között legyél. Ha a barátaid is ilyen lehangoltak, mint te most, akkor csak alátámasztják a rossz hangulatodat minden nap. Vagy járj más társaságba vagy legyen annyi kiállásod, hogy nem hagyod nekik. Felnőtt ember vagy, úgy is kell viselkedned. Ha ez megvan, akkor hidd el, akárhogyan is nézel ki, meg fognak találni a rendes lányok.


Csajokról: sose fuss olyan csaj után, akiről már az elején tudod, hogy nem neked való. Legyen érett, okos, jó humorú. Főleg okos! Legyen kész elképzelésed az életedről, a terveidről, mert az ilyen lányok a határozottságot szeretik. Nem az a határozott férfi, aki veszekszik a barátnőjével és lenézi. Az a határozott, akinek nem kell veszekednie, hogy boldoggá tegye magát és a szerelmét. Akiket te annyira irigyelsz, azok éretlen, komplexusos, gyermeteg alakok, akik csak azért jutnak időről időre nőhöz, mert a nőik is ugyanilyenek. De figyeld meg, ezek a kapcsolatok nem tartósak, mert nem bírják elviselni egymást, meg a győzelmi játékokat. Te ebből maradj ki! Meglátod, jobb lesz számodra egy szerelmes kapcsolat, mint egy ilyen megjátszott valami, amiben több a rossz, mint a jó!

2011. ápr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :) Ha van még tipp szívesen várom. Az utolsó hozzászóló nagyot dobott a hangulatomon :) Köszi
2011. ápr. 18. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!