Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá, hogy ne...

Hogy vegyem rá, hogy ne foglalkozzon vele? Nagyon fáraszt.

Figyelt kérdés

Van 2 barátnőm, mindhárman más-más suliba járunk.

Az egyik egy tipikus plázacica, szőke haj, csini ruhák stb. de nagyon barátságos, mindig futnak utána a pasik.

A másik barátnőm meg rokkercsaj, nagyon jó a szövege, humoros, nagyszájú.

Na ő ki nem állhatja a másik barátnőmet, mert a pasija folyton like-olgatja a képeit facebook-on, meg ha meg akarja bántani, mindig ilyeneket mond neki, h mennyivel szebb nála B, meg kipróbálná stb.

barátnőm már folyton acsarog és gyűlölködik a másik b.nőmre, és én már nagyon unom. Megmondtam neki hogy hagyja békén de ez nála beteges. feladott a nevében pl. szexhirdetést, akkor majdnem annyira berágtam rá, hogy megszakítottam a barátságunkat. Végül a kedvemért levette (de csak mert megmondtam, hogy ezért le is sittelhetik).

Mostanában elkezdte öltözködésben is utánozni a másik b.nőmet, teljesen kifordult magából. Lassan eltűnik az a csaj, akit anno megkedveltem. :/

nincs önbizalma, rossz nőnek tartja magát és az összes sikertelenségéért (nem igazán jön be a pasiknak) a másik b.nőmet okolja.

hiába mondom neki, hogy ezzel csak mégjobban növeli az Ő önbizalmát, ahelyett hogy nem foglalkozna vele, hanem inkább magával törődne.

B-t nem is érdekli az ő pasija és nem foglalkozik a h*lyeségeivel.

am. mindhárman 18 évesek vagyunk


2011. aug. 24. 04:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele őszintén beszélni. Lehet, hogy ez elég furán hangzik, de ez az igazság. Egy beszélgetés esetleg segítene. Ha meg nem, akkor és már nem barátkoznék vele többet...
2011. aug. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a rokker lány pasija egy patkány, és tőle kéne első körben megszabadulni. Legalábbis én már rég kirúgtam volna, ha egy másik nő után ennyire csorgatja a nyálát, és nem saját magamból csinálok hülyét... Próbáltad esetleg ezt is említeni neki ?
2011. aug. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is az olajat a tüzre a pasi önti,en is reg kirugtam volna.
2011. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!