Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van tönkrement család a...

Van tönkrement család a környezetedben? Hogy mentek tönkre?

Figyelt kérdés
Akit például a válság, vagy a munkanélküliség tett tönkre? Vagy nem bírta fizetni a hitelt?
2011. aug. 24. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Szüleim...apukám betegsége (SM), pénzhiány, veszekedések, elhidegülés.

Nem váltak el, de csak mert szerintem mindketten félnek egyedül lenni...

Nagyon fáj...


21_L

2011. aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Elváltak, és az egyik vitt minden vagyontárgyak de már a válás előtt elvitte.
2011. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Borzasztó. Szinte csak ilyenek vannak a környezetemben. Kezdek elkeseredni. Családok, gyerekkorok mennek tönkre. Lassan már nem is a szó szoros értelmében vett pénztelenség az elkeserítő, hanem az ebből következő dolgok.
2011. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelen! A férjem meggondolta magát, mégsem kell(ene) neki család, gyerekek, hanem inkább nők, haverok, szabadság. Csak sajnos itt egyedül nem állnám a sarat(elég cifra helyzet, nem részletezem), úgyhogy egy nagy rakás sz.r az egész, a gyerekek meg lassan begolyóznak, én asszem már be is golyóztam, néha már csak nevetek az egészen, karácsonyra rákot kérek a jézuskától :D.
2011. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát nagyon sajnállak. Feleségem nem kérte de 32évesen meghalt rákban, hidd el nem szeretnéd te azt. A 6éves fiammal maradtunk ketten. Pedig mi is már éppen váltunk mert nem ment a szekér, de nem igy terveztük.
2011. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Karácsonyra én is rákot szeretnék rák-nyársot fogok készíteni ezersziget öntettel+körettel.
2011. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

IGEN a sajátom. Minden napos őrület. Ezért nem fogok soha összeházasodni senkivel, és gyerek se kell. Úgyis majdnem minden házasság tönkremegy.

17L

2012. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Anyukám alkoholista lett, 3 évig vert át folyamatosan engem, és apámat is.Azóta apa leszarja a fejét,úgy van vele, hogy csináljon amit akar. Mióta megtudtam hogy az imádott anyukám milyen részeges zugivó, én is eltávolodtam tőle.Apa most netes oldalakon keres nőket... Így tőle is eltávolodtam. Egyikőjükkel sem beszélek, max. napi 5 mondatot.. ez az állapot tart fél éve ..
2014. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!