Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam oda az ajándékát?

Hogyan adjam oda az ajándékát?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek vettem egy ezüstórát a 20. szülinapjára. Hogyan csomagoljam be neki szépen, illetve mit vegyek még mellé?

13 éve a legjobb barátnőm, annyi mindent adtam már neki, de most kicsit különlegesebben szeretném adni, ezért nem tudom mi legyen, hogy legyen.. :)

Köszi előre is!


2011. aug. 24. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
általában az ilyenekhez adnak csicsa dobozokat, v vehetsz külön és azt nem kell becsomagolni mert alapból szép.. ha nagyon különlegessé akarod tenni akkor olyankor adod oda amikor csak ketten vagytok, v épp egy szulinapi partin... ha még valami pluszt akarsz, csinálj meglepetés partit, az mindig üt ;))
2011. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:) Ez szép ajándék! :)


Ha nem adtak hozzá dobozt, akkor papírboltban kapható számtalan szín, forma stb.

2011. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és a papírdobozban akár meg is "ágyazhatsz" neki, akár franciadrazséval, akár egy szép párnával. :)
2011. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi dekorosban sokszor csináljuk úgy,hogy egy nagyon szép csinos virágkosár közpére rakjuk egy szép dobozban:)így megvan az is mit veszel mellé.legutóbb szárított virágokból álló lila virágkosarat kértek,az meg is marad emlékbe:)

esetleg ha van kedvenc boltja onnan egy közepes értékű vásárlási utalvány,vagy vmi hobbijával kapcsolatos:)fotókönyv kettőtökről..ilyenek jutnak főleg eszembe:)

2011. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

plüssállatka és tedd a nyakába vagy a derekára mint nyakláncot vagy övet...


én fülbevalót kaptam igy,egy pici plüssmaci nyakába volt téve,21 voltam akkor,nagyon tetszett hogy nem sima doboz (kellett fél perc mire rájöttem,hogy nem sima plüssmaci)

2011. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Jó ötleteket adtatok.. :)

A következő 1 hétben fogom járni a várost, és majd meglátom,hogy melyik megoldás lesz. :)

2011. aug. 26. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!