Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam tudtára úgy, hogy...

Hogy adjam tudtára úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Néhány éve együtt vagyok a barátnőmmel, 2-3 év és a sulit is befejezzük, utána pedig az összeköltözést tervezzük. Természetesen szoktunk együtt aludni, heti 2-3 alkalommal, ez így rendben is van, viszont az utóbbi 2 hónapban feltűnt, hogy szépen lassan ideköltözött hozzám. Apránként elhozta a ruháit, meg a többi holmiját, és hülyén hangzik, de nem tűnt fel, viszont ebből a heti 2-3 együtt alvásból heti hét lett. Ez pedig eléggé zavar, ugyanis szó sem volt arról, hogy ideköltözik, másrészt 20 évesen még nem szeretnék együtt élni senkivel, 2-3 év és úgy is összecuccolunk, szeretném még kihasználni ezt a pár évet. Félreértés ne essék, szeretem őt, de nekem ez így sok, és egyáltalán nem tetszik. Előadnám neki ezt így, de elég érzékeny a lelke, és nagyon berágna, de szeretném valahogy a tudtára adni, hogy ez még korai.
2011. okt. 25. 16:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Leülsz, és őszintén elmondod neki mindazt, amit ide leírtál.

Máshogy nem megy!

2011. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Huhh marha nehéz helyzetben vagy szerintem, az 100 hogy tök8 hogy adod elő neki sírva fakad vagy legalábbis mikor nem látod, amúgy pár év múlva mitől lesz másabb? mi az hogy kihasználni ezt a pár évet ezt hogy érted? én 19 éves korom óta együtt lakom a párommal mégis ki tudom használni az éveimet:)
2011. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
És persze az is jó hogy itt begyűjtesz pár infót aztán megmutatod neki hogy szereted de ez van csak el kell olvasnia ezt, a lényeg benne van.:) 2. voltam.
2011. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ha később érek haza suliból kérdőre von, ha haverokkal lógok kérdőre von, itthon ha netezek sas szemekkel lesi, hogy mit csinálok, beleszól abba, hogy mit nézzek tv-be.. úgy érzem magam mint egy 20 éves házasságban.. nincs még erre szükségem
2011. okt. 25. 16:26
 5/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de később lesz erre szükséged? ;)
2011. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Húha, ez gázos helyzet. :S Alattomos egy csaj, utálom az ilyet. Gondolom, már beszéltetek erről, ismeri a véleményed, hogy egyelőre nem akartál összeköltözést, most meg már lényegében együtt laktok... Ha pedig beszélsz vele, tuti, hogy kiakad, ilyen fajta lehet... Viszont tisztáznod kell vele, hogy ez a trükk így nem működik...

Szerintem olvasott sok olyan esetről, h az egyik fél addig hordta a cuccait a másikhoz, míg lényegében ott élt, hisz aludni is oda járt. Gondolta, ő is megpróbálja... Ne hagyd semmiképp!

Megkérdezhetem, albérletbe laksz? Vagy szüleidnél? Szóval hova költözött oda? Már rezsi szempontjából sem mindegy, hogy ott lakik, mert gondolom, a költségekbe nem száll be, viszont mindent használ.

22L

2011. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A 16:32-es vagyok:

Egyébként erről az egész beköltözési módszeréről az jut eszembe, hogy ilyenek a patkányok vagy a csótányok. Először csak 1-2, aztán ha nem reagál idejében az ember, ellepi a házat...

2011. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha már kérdőre von, akkor ennél jobbra ne számíts később sem sajnos. Mikor már egymásé lettek, ez még romolhat.

Mondd meg neki nyiltan a helyzetet, ebből is tanultok, megismeritek egymást, hogy ki mit hogyan kezel. Lehet még, hogy nem is egymásnak vagytok teremtve. Ha besértődik az őszinteségeden, akkor elgondolkodtató. Ha besértődik, de megérti és elfogadja, az jó hír lenne. Mindenesetre ne halandzsázz, mert tényleg akkor mire számíthatsz később. Gondolom kiegyensúlyozott , bizalommal teli kapcsolatra vágysz. Ahhoz őszinteség kell, ha másban találod ezt meg, akkor másban. De adj neki is esélyt.

2011. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Itthon lakok. Igazából pedzegettem már neki, nem konkrétumokkal persze, hanem hogy otthon nála mit szólnak, stb. de igencsak hajlott a veszekedés felé, így gyorsan témát váltottam. Nem tudom mitévő legyek, talán csak kerülgetem a forró kását, és szóról szóra el kellene mondanom neki, hogy mi a helyzet. :[
2011. okt. 25. 16:39
 10/19 anonim ***** válasza:
Az együttélésnek nem kell olyannak lennie, mint amit leírtál. Sőt! Két ember azért költözik össze, mert jól érzik magukat együtt. Te pont nem erről írtál, és tuti ,hogy ez a lány később is ilyen lesz. Teljesen birtokolni akar téged. Szerintem gondolkozz el azon, hogy hova vezet ez a kapcsolat vele.
2011. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!