Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyian akarják mégsem sikerül...

Annyian akarják mégsem sikerül? Te hogy látod?

Figyelt kérdés

Mindenki változtatni akar az életén a családi, baráti kapcsolatain, a külső körülményeken még van hogy sikerül egy ideig -de aztán visszarendeződik minden .


Én úgy tapasztalom ha változtatni akarok kezdetben az újszerűség varázsa hajtja az embert ,aztán kiderül hogy a NAGY VÁLTOZTATÁS -sokkal több fájdalommal szenvedéssel és feszültséggel jár .


Van itt valaki aki tényleg változtatott, és sikerült neki ? akár egy válással,szakítással ? v teljes életkörnyezet váltással? akármivel ..


2011. aug. 24. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, én még mikor volt időm, eldöntöttem, hogy tanulok majd, nem baxom el a lóvém, megteremtem a jövőmet, de eddig alig éltem így, ugyan van lóvém lerakva, van melóm, amit nem szeretek, de jó hogy van ez is, nincs hitelem, már nem lakok otthol sem, ami sok idegtől ment meg, hát kábé ennyi. kíváncsi vagyok kinek hogy jöttek be a tervek én is. :)
2011. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rettegtem az egyedülléttől, nem volt más srác a láthatáron, így 2 évig nem léptem ki egy kapcsolatból, amiből már nagyon ki kellett volna. Aztán nagy nehezen összeszedtem magam, úgy döntöttem, megpróbálom kicsit a szingliséget. 4 nagyszerű hónap volt a jutalmam, barátnőmmel ketten kiélveztük a szabadságot, épp nyár volt, most is állítom, hogy az volt életem legjobb nyara :) Azóta pedig boldog kapcsolatban vagyok, és minden nap áldom magam, hogy sikerült ezt meglépnem
2011. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én spec sose féltem a változásoktól. Elég könnyen hozzászokok bármilyen új helyzethez. Bár talán pont ezért, én semmilyen új dolgot az életemben nem éltem meg drámai átalakulásként. Egyszerűen csak változtak a dolgok. :)
2011. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én hallottam olyat, aki full életmódot váltott, no alkohol, no cigi, eljárt futni, egészséges kaják, a végén meg öngyilkos lett...szóval makk egészségesen halt meg...


ezzel csak annyit akartam, nem mindig elég a változáshoz, ha felborítunk mindent.de gondolom ez van kevesebb százalékban.


mert volt egy srác, 13 éve volt haverom, soha nem talált bnőt, otthagyta a fősulit - feladta, volt, hogy haza utazni nem maradt pénze, én papoltam neki, hogy életmód váltás stb - leszokott a cigiről, néztem munkákat mit keresnek a legjobban - elvégezte a tanfolyamot - mondtam, ha van hobbyd, vagy amit szeretsz csinálni, jönnek vele a barátok, kapcsolatok és eljön a nagy ő is - hát azóta együtt is él egy nővel, nem cigizik, dolgozik

szóval ahhoz képest, hogy ő volt befolyásolható és magatehetetlen, még én csodálom őt, hogy képes volt így talpra állni, én meg aki papolt neki, pont én nem bírok leszokni a cigiről, nem találok munkát és rossz kapcsolatban élek....

2011. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Softness ***** válasza:
Én is változttam, az életem ez volt 5 éve. Cigi, narkó, fasz, pia, buli.....most, egy boldog házasságban élek egy szigeten, van egy gyönyörő kislányunk, nem cigizek, nem iszok.
2011. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó -el kellett ahhoz menned hogy valóban változtatni tudj???
2011. aug. 26. 14:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha az a sorsod, úgyis úgy lesz. Éveken keresztül próbáltam megfelelni szüleimnek, nem ment. Elköltöztem messzebbre, hogy hátha nem fog érdekelni a "neked úgysem sikerül" és stb dumájuk. Ugyanúgy foglalkoztatott és fájt messziről is.

Aztán megcsináltam egy felsőfokú (mániájuk volt a diploma) sulit, hátha akkor végre jó leszek, nem lettem jó. Férjhez mentem, ugyanaz minden, de most már meg merem mondani a véleményemet és a férjem miatt visszafogják magukat, de egyébként semmi változás. A lényeg, hogy minden élethelyzetben javítani akartam a dolgokon, de nem ment. Szerintem ez a sorsom és kész.

2011. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Softness ***** válasza:
nem, nem rég költöztünk már együtt a családommal. :)
2011. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Softness ***** válasza:

na jó leíromn kicsit részletesen, sima döntések sorozata volt, leálltam a narkóval, mikor a legjobb barátnőm kórházba került, abbahagytam a ribancoskodást, mikor rámtalált a szerelem, de azért ezeket sok szenvedés előzte meg, nem mondhatnám, hogy könnyű döntések voltak, aztán ott hagytunk csapott papott, mert új, és jobb életet akartunk egy szebb helyen, ahol az emberek nem negatívat. a dohányzást, meg ivást a férjem miatt hagytam abba, de 5 évvel ezelőtt szerintem senki sem gondolta volna, hogy ez lesz belőlem, max. hogy árokban döglök meg túladagolásban.


Minden sikerülhet, csak igazán, de tényleg AKARNI kell!


Üdv Mindenkinek!

2011. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

na de ha már nem drogozol meg cigizel ,és van egy szerető férjed gyerekkel és valami szigetéről írsz -mégis csak kellett valamin változtatni ? nem ?


vagyis azt mondod kívülről sikerült megélni egy változást -de belülről nem ? és akkor ez felemészt ? vagy már tényleg túlléptél rajta?

2011. aug. 26. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!