Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyian akarják mégsem sikerül...

Annyian akarják mégsem sikerül? Te hogy látod?

Figyelt kérdés

Mindenki változtatni akar az életén a családi, baráti kapcsolatain, a külső körülményeken még van hogy sikerül egy ideig -de aztán visszarendeződik minden .


Én úgy tapasztalom ha változtatni akarok kezdetben az újszerűség varázsa hajtja az embert ,aztán kiderül hogy a NAGY VÁLTOZTATÁS -sokkal több fájdalommal szenvedéssel és feszültséggel jár .


Van itt valaki aki tényleg változtatott, és sikerült neki ? akár egy válással,szakítással ? v teljes életkörnyezet váltással? akármivel ..


2011. aug. 24. 18:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi így már értem ! :):)
2011. aug. 26. 14:35
 12/13 anonim ***** válasza:

Én állandóan változtatok, egy ideig működik is.Aztán újra jön valami sz*rság az életemben és egy ideig beletemetkezem a dolgokba.Aztán újra erőre kapok és ismét elindulok a boldogság útján.

Én egy férfi miatt ott hagytam csapot papot, és álomvilágban éltem,mire kiderült a férfi még sem engem választ(nem házasságtörésről volt szó, mindketten egyedülállóak voltunk,amolyan első szerelmem volt..nehezen de már túl vagyok rajta).Akkor el kellett döntenem, hogy ebben az idegen városban mi a sz*rt fogok kezdeni magammal. Buli,pia,szex,főiskola. Aztán kicsit visszább vettem a dolgokból,a külsőmet teljesen megváltoztattam, és lettek barátaim, lett több komoly/komolytalan párkapcsolatom.

Megkomolyodtam, lettek céljaim. A külsőmet mondjuk még most is váltogatom,de már nagyjából kezd kialakulni a stílusom.


Most épp stagnálok, el vagyok és a legnagyobb álmomat készülök megvalósítani. Erre még ugyan várnom kell minimum 2,5évet, de jövő nyáron már a tervem első részének foganatjár sor kerül :-)

De a legszebb az egészben, hogy nagyon magányos vagyok, két dolog nagyon kellett a mostani életembe(új szerelem,munka)és úgy néz ki össze is fog ez most jönni, már csak a nagy álmomat kell megvalósítanom.Hát ez van most.

2011. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

mi a az álom -meg lehet tudni ??:)

hány éves vagy ?

2011. aug. 26. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!