Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a legnagyobb félelmeitek?

Mik a legnagyobb félelmeitek?

Figyelt kérdés
Én pl attól rettegek a legjobban, hogy egyszer csak 'megőrülök', hallucinálni kezdek, és az agyam teljesen 'ellenem fordul'. Szerintem ennél rosszabb dolog nincs. Egyébként kiskorom óta ez van. Van még esetleg valaki aki ettől fél? Ti mire vezetitek vissza? Mi lehet az oka?
2011. aug. 25. 00:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

súlyos, halálos betegség,

elvesztem a szeretteimet

szerelmi csalódás

2011. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

elvesztem a gyerekeimet:(

súlyos betegség

elveszetem a férjemet(valami balesetben,betegség miatt)

2011. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Én is féltem ettől, mint te kérdező, de már nem.

A legnagyobb félelmem, hogy hibát követek el. Mindig pontos vagyok, amit rám bíznak az patent.

2011. aug. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

ugyanattól plusz még ez másképp (pl fejbevágnak)

és azért mert ez egy logikus félelem, az ember a tudomány jelen állása alapján az agyából áll, ha az elveszik már nem te vagy, olyan mintha meghaltál volna, csak mégrosszabb, mert a testedet még kihasználhatják..

2011. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Félek attól hogy:

- teljesen elszegényedek, koldusbotra kerülök (ez arra vezethető vissza hogy nehéz anyagi körülmények között nőttem fel ahol számomra mindennapos volt már gyerekként is az aggódás hogy lesz e kaja holnap)

- magányosan fogok meghalni, a többi ember közönye mellett (azért félek a magánytól mert egyrészt életem legnehezebb pillanataiban lelkileg mindig egyedül voltam és ha ez így megy tovább akkor remeteként végzem amihez semmi kedvem, másrészt mert ahhoz hogy szeretni tudjam önmagam másoktól várok pozitív visszajelzéseket, annak ellenére hogy nem sokan voltak készek mellettem állni a nehéz időszakokban)

- megőrülök és elmegyógyba kerülök mint az egyik felmenőm (az ő betegségére való hajlam örökletes így van mitől félnem)

2011. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Én tulajdonképpen nem is attól félek, hogy a testemet kihasználják, sokkal inkább attól, hogy olyanokat képzelek, amiktől félek, sőt, el is hiszem, hogy az a valóság.
2011. aug. 25. 00:29
 7/34 anonim ***** válasza:
Én attól félek, h sosem találok olyan párt, akit szeretni fogok, és Ő is csak engem élete végéig...és boldogok leszünk.
2011. aug. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

-agyvérzéstől

-szívinfarktustól

-ráktól

-denevértől

2011. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
76%
attól, hogy nem fogok szeretni
2011. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
a könyvtárostól. most is belémfagy a vér ha rá gondolok.:S
2011. aug. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!