Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi életed egyik legnagyobb...

Mi életed egyik legnagyobb fájdalma?

Figyelt kérdés
túl tudtad magad tenni rajta?
2011. aug. 26. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
sosem lehet túltenni magunkat szerintem, maximum elnyomni és nem gondolni rá
2011. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy egyedül vagyok és ez mindig így volt.

Nem tudom túltenni magam rajta. Néha eljutok arra a pontra, hogy már nem érdekel, de sajnos csak rövid ideig tart.

2011. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
A gyerekeim hálátlansága. Nem tudom túltenni magam
2011. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
mondanek valamit. a legjobb baratommal halala elott 2 nappal vesztunk ossze, egy olyan aprosagon... sosem tudtuk megbeszelni, mert elment orokre. BARMILYEN problemat meg lehet oldani, csak akarni kell. nem mondom, hogy mindig konnyu, de addig kell lezarni a lezaratlan ugyeket, amig van ra lehetoseg. kulonben orokre ksierteni fog.
2011. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Az hogy elszúrtam az életem, és 40 felett tök egyedül vagyok.
2011. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Hú, ezt nagyon sajnálom...de mégis, hogy éled meg, hogy kísért?

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:49

2011. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

hogy hiába vagyok mások szerint szép, okos, szerény, kedves, és hiába vannak barátaim, a pasim elhagyott egy korlátolt gondolkodású, csúnya, gazdag csajért.

már szakítottak, de ez örökre fájni fog, h mindent megtettem, és úgyse voltam elég jó.

2011. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
a legjobb baratos vagyok. eveken keresztul nagyon beteg volt. ugy erzem, hogy cserben hagytam, annyira buntudatom van, hogy alig birok ezzel egyutt elni. azota minden nap eszembe jut, es sokszor nem alszom ez miatt ejszaka, pedig mar tobb, mint 2 eve tortent! meg mindig gyaszolom, es nem tudok megbocsatani magamnak. ha peldaul meghallok egy dalt, amit anno egyutt hallgattunk, rogton kirobban belolem a siras, ha meglatok egy kozos kepet, az ajulas kornyekez... senkinek sem kivanom. ezert mondom, hogy mindenre van megoldas. az elet tul rovid.
2011. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Életem legnagyobb fájdalma és egyben legnagyobb tragédiája, hogy születése után 8 nappal meghalt a kisfiam...

Azt hittem beleőrülök a fájdalomba, a hiányába. Már nem élt de én még mindig sírva ringattam és hiába kérték az orvosok hogy most már el kell tőle búcsúznom, egyszerűen nem akartam, nem tudtam...

Ez 2 éve történt...


Soha-soha nem tudom magamat túltenni rajta,de egy idő után kénytelen voltam megtanulni együtt élni ezzel az óriási fájdalommal.

2011. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Az első édesanyám halála, de azon már fogjuk rá, túl vagyok.

A legnagyobb, h apa, akivel átvészeltem a kamaszkort, mindig segített, ahol kellett, és imádtk egymást, most már alig törődik velem. A nevelőmnek sikerült teljesen kifordítania őt magából, rideg lett, eltűnt belőle szinte minden (vidámság, lazaság, mókásság), amiért valaha szerettem. :( Ezzel nem tudok mit kezdeni, őrülten hiányoznak a kettesben töltött nyaralások, főzöcskék, beszélgetések, minden...

2011. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!