Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz abból, hogy a párom...

Mi lesz abból, hogy a párom sokszor kiidegel igazságtalanul, de utána nem győz engesztelni?

Figyelt kérdés

sokszor kiabál velem, vagy mert nem öltözök be nyáron (nem vehetek fel szoknyát, stb, vagy mert úgy érzi semmit nem teszek én érte-pedig lakást is én intézek)tehát sokszor kiborul de utána meg így szeret, meg úgy szeret - látja, hogy nincs igaza, csak most így, hogy már 50-edjére van ez a szitu, most megint érezzem magam kiengesztelve, ennyivel?


és ahogy észreveszem kiengesztést is csak azért kapok, mert a saját lelkiismerete miatt veszi észre magát, majdhogynem arról van szó, hogy engem megsajnál.


mit tehetek, hogy tiszteljen? (mert senki mással nem mer ilyen lenni,így viselkedni csak a saját párjával)


kérlek ne a szakításról beszéljünk


2011. aug. 25. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én párom is sokszor megbánt, de annyira összeveszünk, hogy reggelig nem beszélünk.-ilyenkor azt mondom, hogy ennek így semmi értelme, de még csak bocsánatot sem kér..

Ha nem változik, eleged lesz ebből.

2011. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ő sem kér bocsánatot

nagy ritkán nagynehezen megkapom, de valahogy nagyon nehezére esik

2,5 éve megy ez nálunk

néha azon gondolkodom keverek nyugtatót a teájába :)

de persze nem komolyan, de már beszéltem vele erről

érdekes valahol elfogadja, hogy nem ártana, már próbált amolyan gyógynövényes félét.


dehát ez nem állapot, hogy egy férfi ilyen hatalommániás legyen

és CSAK és kizárólag a saját párján, akit szeret, gyakorolja!

2011. aug. 25. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyzet az idö múlásával csak rosszabb lesz. Rájött hogy te mindig megbocsátasz neki és ezt ki is használja. Az egészséged érdekében ne nagyon bonyolódj bele a kapcsolatba. Akármennyire igérgeti hogy megvaltozik, ez nem fog bekövetkezni.
2011. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Komoly baj lehet az önbizalmával vagy az idegeivel a helyedben elhagynám mert elöbb utobb fizikai erőszakba torkolik a dolog.
2011. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

most éppen ott tart, hogy szégyenli magát azokért amit a fejemhez vágott, próbál a kedvemben járni

most lemérem hány napig fog tartani


lehet csinálok egy statisztikát, hogy az idő előrehaladtával ez sűrűsödik e, vagy stagnál, vagy ritkul



addig kitartok mellette és az mellett, hogy akarok vele élni

utána meglátom mi lesz

2011. aug. 26. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!