Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha igazságtalanul megbántanak,...

Ha igazságtalanul megbántanak, hogyan kezeled a helyzetet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem le se sz*rni.
2011. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiírom a fájdalmamat a GYK-en
2011. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában csak annyit mondok, hogy "ne haragudj, de szerintem ezt nem érdemeltem meg". Aztán nem keresem az illetőt. Ha belátja, hogy nem volt igaza és keres, akkor jó. Ha nem, úgy is jó.
2011. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bánomisén ***** válasza:

Általában először meglepődöm. Aztán megpróbálom tisztázni a helyzetet, de ha nem megy, nem erőltetem, hagyom a bánatba. Általában ilyen esetben az idő nekem dolgozik, idővel úgyis kiderül, hogy igazságtalan volt.

Nekem csak akkor kell elgondolkodnom azon, hogy megbocsássak, vagy sem, amikor megkeres, addig semmi tennivalóm a dologgal.

2011. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21.57-essel egyforman de meg kiegeszitenem azzal hogy ha pl. kolega vagy fonok akkor kisse tavolsagtartobb leszek azutan,voltam ilyen helyzetben nem regen es eszrevette magat az illeto azaz a fonokom hogy tullott a celon.
2011. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
általában kiakadok, rámjön egy nagy dühroham.. Úgy érzem, minden és mindenki az ellenségem. Messengeren pár embernek szídom az anyját és halálosan megfenyegetem őket. Néha sajna alkoholt is iszok. Ez az igazság, nem hazudtam. 18/f
2017. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!