Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál, ha anyósod...

Hogy reagálnál, ha anyósod igazságtalanul vádolná/bántaná édesanyádat?

Figyelt kérdés

Az én történetem:


Anyósommal akkor romlott meg végérvényesen a viszonyunk, mikor anyum házasságát bírálta, kritizálta.

Ő egyedül nevel engem 2 éves korom óra, és szerintem semmi köze hozzá, hogy miért váltak el anno.


Ez csak azért bosszant, mert anyós egyáltalán nem törődik (érzelmileg) a gyerekeivel, még dohányzott is a terhessége alatt (!!!!!) tehát egy olyan személy bírál, aki milliószor jobb szülő, még egyedülálló anyaként is többet kaptam/kapok tőle minden téren.


2011. aug. 25. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka, szépen kérem, hogy a szüleim, testvéreim, akárki magánéletét tartsa tiszteletben, arról nem szeretnék beszélni és úgy érzem, rajtuk kívül senki másra nem is tartozik az ő életük. Inkább tessék elmondani, hogy tetszenek lenni, Sanyi bácsi hogy van?
2011. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elsovel. Dijaztam is. Ha valamirol nem akasrz beszelni, akkor nyilvanitsd ki es kerdezz vissza mas temara.
2011. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom is ilyen.Én elszoktam terelni a témát másra.
2011. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Először szépen kinyilvánítanám, hogy ne kritizálja és bántsa a szeretteimet (családom, barátaim).

Ha ezt nem értené meg és másik alkalommal is belekezdene a dolgokba, akkor bizony nem a jó modort venném elő.

Nem érdekelne, hogy megsértődik vagy felháborodik, ahogy kulturáltan, burkoltan elküldöm melegebb éghajlatra.


Nem rég szültem én is és a kislányom a legelső személy számomra, de az édesanyám mindig is különleges helyet fog elfoglalni a szívemben. Hiszen, neki köszönhetem, hogy megszülettem és felnőttem. Nem hogy az anyósomtól védem meg, de mindenki mással szemben is. Bárki, bármit mondhat!

2011. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Először elmondanám, hogy: na itt fejezze be, mert nem tűröm el, hogy a családom kritizálja

Ha többször tenné: nos addig ütném amíg mozog. Na jó nem, de az tuti, hogy bemogorvulnék, és megsérteném.

2011. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az anyósom majdnem ugyanez, azzal a kivétellel hogy ő az én édesanyám munkáját vette a szájára:" az én anyám azért dolgozik másodállásban hogy engem eltartson"- mondta ezt akkor mikor a szüleimtől 80kmre laktam(elköltöztem a páromékhoz)... na és onnantól kezdve utálom mint a sz@rt..persze azóta már hazaköltöztem, de utálom ha bántják a családom.. egyébként elmondanám hogy az anyós-jelöltem otthon ül a számítógép előtt és vaterázik(ez is egy munka..nem nézem le ez miatt) de választhatott volna: és ő kényelmességből a "háztartásbelit" választotta..
2011. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szájbavágnám
2017. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!