Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg finoman a...

Hogy mondjam meg finoman a páromnak, hogy legyen kicsit ápoltabb?

Figyelt kérdés

Pl reggel mikor felkel, nem az az első dolga, hogy fogatmos, hanem még lustálkodik, kávézik. Én nagyon nem szeretem ha fogmosatlanul akar megpuszilni. Meg amúgysem most alaposan fogat, néha lepedékes( ez zavar a legjobban)... A körömvágást, borotválkozást is mindig kell mondjam. Ha én nem tenném be a pólóját a szennyesbe, akkor felvenné mégegyszer. Ha este nagyon álmos akkor már nem tusol le, csak ha mondom neki. Kérlek, ne mondjátok, hogy hagyjam el, mert nem fogom emiatt, nagyon szeretem, amúgy tökéletes a kapcsolatunk, csak azek a dolgok zavarnak. Én meg túl higiénikus vagyok, egy nap 2szer letusolok, 3szor fogatmosok, minden ruhát csak egyszer veszek fel. Lehet én meg már túlzásba viszem, de ilyen vagyok.

Hogy mondjam el neki, hogy ne érezze nagyon rosszul magát? Hogy vegyem rá finoman, hogy változtasson?


2011. aug. 25. 11:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
86%

Bárhogy mondod, mindenképp kínos lesz. :)


Lehetne mondjuk így: ne haragudj szivem, de vmit el kell mondanom, engem nagyon zavar, hogy...akkor ő is elmondhatja, ha vmi nem tetszik. :)


vagy: lehetne, hogy...mert engem ez nagyon zavar.

2011. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
39%
Ennyi erővel ő is rávehetne, hogy legyél kicsit lazább.
2011. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
71%
szerintem sokkal értelmesebb kv meg reggeli után fogat mosni amúgy... mert étkezések után kell.
2011. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
51%
Te viszed tulzasba,a parod egeszsegesebb lsez,mint te a tulzott higieniaddal.
2011. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
87%

Te ittál már kávét fogmosás után? Nem túl kellemes. Nekem is a kávé az első, hogy felébredjek. Ha az megvan, akkor jöhet a tusolás, esetleg borotválkozás, de az is csak kb 3 naponta, mert érzékeny az arcbőröm. Utána megyek reggelizni, majd végül összekészítem a cuccom, és UTÁNA fogmosás, wc, és indulás. Sosem volt a páromnak ezzel baja, és nem rohadnak a fogaim, ami miatt olyan büdös lenne a szám. Nyáron minden nap cserélem az inget, de télen 2-3 napig is hordom, mert nem izzadok bele, nem lesz büdös, koszos, ezért nem kell beindítani a gépet, és legalább tovább hordhatom a kedvenc ingeim.

Szerintem semmi olyan nem hangzott el, amihez nem lehet hozzászokni, de ha jól meg akarod sérteni...

2011. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
63%

11:19, ott a pont. Sose értettem, miért a reggeli ELŐTT mosnak sokan fogat.


Ha a szerelmem mag akar puszilni, nem jut eszembe számon kérni, fogat mosott-e előtte.

2011. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
Igen, de nem kávézik egyből. Felébred 9körül( hétvégén), majd olyan 11 kor kel ki és kávézik. És nem érti miért nem akarok puszit adni neki ilyenkor. Nekem ez nem megy. Tiszta csipás a szeme, nincs megmosva az arca, a foga, én így nem tudok összebújni..
2011. aug. 25. 11:21
 8/67 anonim ***** válasza:
86%

Egy tökéletes kapcsolatban mindent meg tudnak beszélni a felek,szóval ha a tiétek valóban tökéletes,akkor nem lesz gond erről beszélned vele. A "hogyanját" pedig neked kell tudnod,hiszen Te ismered a párodat,és a várható reakcióit.


26/N

2011. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
54%

Az én volt barátom is hasonló volt. Nos, lehet hogy én is már túlságosan higiénikus voltam. Sokat gondolkodtam hogy hogyan mondjam meg neki. Nekifeszültem egyik nap. Finoman, de persze sértödés lett a vége. A beszélgetés végén a képembe vágta, hogy nekem meg büdös a hajam... hosszú hajam van amúgy, és rendesen ápolom, van, hogy minden nap mosom, de 2 naponta mindig. szóval ez tuti nem volt igaz...

Aztán szakítottunk. Nem emiatt, de az ápolatlansága is közrejátszott, mert a kapcsolatunk végén én már nem is akartam hozzáérni, és nem akartam, hogy ö közeledjen.

Mellesleg én is nagyon szerettem.

2011. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
56%
Naja, de a reggeli lustálkodás már nem reggeli lustálkodás, ha ébredés után ki kell rohanni fogat mosni, mosdani stb. Egyszer próbálj meg Te is csipás szemmel, kócosan mellette maradni, meglátod, rákapsz majd. ;)
2011. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!