Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megmondjam anyámna...

Mit tegyek? Megmondjam anyámnak, hogy tudok róla. Vagy pedig apámnak, hogy csalja őt az anyám? 15L

Figyelt kérdés

Minden azzal kezdődött, hogy anyámnak új munkahelye lett.. A munkatársaival neten is tartotta a kapcsolatot. Ez mára már addig fajult, hogy egy kocka lett belőle.. folyton gépezik. Volt már olyan, hogy éjfélig netezett, aztán hajnali 3kor kel azért, hogy 4ig gépezhessen, aztán fél 5kor indul munkába. Lett neki ott a munkában egy pasija, apám tudott róla. Megbeszélték, és kibékültek. Apám válni akart, akkor anyám elkezdett bőgni. (lelki terror) Azóta apám havonta viszi őt étterembe, eljárnak szórakozni.. stb..

Szóval látszólag minden rendbe jött.

Mostanában anyám megint furcsán viselkedett, gyanús volt nekem. Aztán unokanővérem összeveszett anyámmal, és azt mondta nekem, hogy anyám inkább húzza meg magát, mert ő olyan tud róla, amit senki más nem. És nem örülne, ha kiderülne.

Kérdeztem, hogy mi az, nagy nehezen elmondta.

Anyám neten megismerkedett egy pasival. Megbeszélték, hogy hogyha anyám meg interjúra, akkor találkoznak. Így is lett, pasi autóval vitte őt oda. Ott végeztek, felmentek a pasi lakására, szóval első találkozáskor megcsalta apámat. Aztán utána még egyszer találkoztak, akkor is megcsalta apámat...

Amióta tudom, nem birok aludni, anyámra ránézek, elkap az undor. Tegnap főztem, anyám jött be a konyhába, apám meg jött ki a fürdőszobából, átölelte anyut, meg megpuszilta. A hányinger kapkodott.. Lefekszik a másik pasival, és még ezek után úgy csinál, mintha semmi se történt volna..

Apu összetörne, ha elmondanám neki. Szerelmes az anyámba, nagyon szereti őt. Anyám meg kihasználja...

Nem tudom, hogy mit csináljak. :(


Bocsi, hogy hosszú lett..


2011. júl. 30. 12:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%

én a helyedben anyummal ( vagyis anyuddal) beszélnék, mert ő okozza a hibákat

minden a fejéhez vágnék

és ezt a 15 éves lánya, ilyeneket mond neki, az anyjának, ami inkább fordítva kéne hogy legyen ( mármint a nevelés), remélem a fejéhez kap, hogy még is milyen ő valójában.

Megmondanám neki, hogy biztos forrásból tudom a sztorit, és téged az undor fog el, és.. teljesen igazad is van..

hidd el, tapasztalatból mondom, nekem is van egy hasonló sztorim a szüleimmel. csak én nem tudom, hogy megcsalta -e e vagy sem, csak eléggé arra utaló jelek voltak.

fejéhez vágtam mindent.

és lett eredménye.

sok sikert

17/L

2011. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
6%
Egy gyerek soha ne szóljon bele a szülők dolgába, ahhoz neki semmi köze.
2011. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem mond meg anyukádnak,hogy tudsz róla és adj neki kompromisszumot,hogy vagy véget vett a kapcsolatnak,vagy elmondja apukádnak.És mond neki,hogy ha ő nem mondja el,akkor elmondod te.(persze nem mondanád el,csak azt mond neki)
2011. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Nekem is van egy 17éves lányom, át tudom gondolni mit is éreztek valójában!

A helyzet az, hogy ti ebbe nem szólhattok bele, ha anyukádnak van barátja annak biztosra veszem, hogy meg van az oka, hogy miért van ez így!

Hidd el neki sem mindegy. Talán édesapád körül is utána kellene nézni, szokták mondani fejétől bűzlik a hal.

Lehet nem leszek most népszerű a köreitekben, de talán el kellene azon gondolkodni, hogy lehet pont te miattad vannak még együtt a szüleid! 38/Nő

2011. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%

12.27-es hozzászóló!

Miért kellene zsarolni egy amúgy is nehéz helyzetben lévő édesanyát?

2011. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%

15 éves L már nem gyerek.Miért ne mondhatná meg,hogy tud arról hogy a drága mamai félre kefél????

Igen is mondd meg anyudnak,hogy tudsz róla,és milyen nehéz ezzel szembe nézned........

Mondd el neki mennyre fáj neked,hogy tudod apud mindent meg tesz érte ö meg........

Reméljük meg jön anyud esze,ha nem remélem,hogy lép valamerre.

2011. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
9%
Egy gyerek ne szóljon bele a felnőttek dolgába, onnan indul a dolog, mert semmi köze hozzá, hiába a szüleiről van szó. Épp ennyire semmi köze nem lenne ahhoz sem, ha úgy döntenének, hogy testvért kap, vagy elválnak. Ez az ő magánügyük, bármilyen nehéz is felfogni.
2011. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%

Akármilyen nehéz is, szerintem a legjobb ha kimaradsz ebből az egészből. Ha mindenképpen bele akarsz avatkozni, akkor anyuddal beszélj.

De jobb ha nem teszel semmit.

2011. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
47%
Nemtudom mennyire szamit az en velemenyem neked viszont ha ram hallgatsz mindenkepp beszelned kell apuddal!Joga van tudni az igazsagot...Lehet meg ennel is tovabb fog fajulni...viszont ha edesapad ele alsz akkor mindenkepp valami komoly bizonyitekkal kell eloallnod.Es nem ugy hogy he apu anyu megcsal teged...ez igy nem eleg..Valami eros bizonyitekod kell legyen hogyha majd apad ele alsz akkor anyukad ne tudjon kifurkeszni teged...!! Sok sikert! remelem tudtam segiteni
2011. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
35%

Látszik, hogy a válaszadók többsége gyerek...

Olyan is van ám, hogy a megcsalt tudja, hogy mi történik, de nem akar róla tudomást venni.

Olyan is van, hogy nyitott kapcsolat.

Olyan is van, hogy csak a gyerek miatt vannak együtt egy látszat házasságban.

Olyan is, hogy anya/apa egyszer félrelép, aztán soha többé.


SENKINEK SEMMI KÖZE HOZZÁ, SENKINEK NINCS JOGA BELESZÓLNI, EZ CSAK AZ Ő DOLGUK.

2011. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!