Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsássak meg apámnak?

Bocsássak meg apámnak?

Figyelt kérdés

tegnap rosszul voltam,menni is alig bírtam,erre hazajött és elkezdett velem ordibálni hogy miért nem halásztam ki a medencéből a szemetet.

erre mondtam neki hogy elfelejtettem.

erre azt mondta,hogy akkor ő majd megcsinálja.és utána elkezdi nekem hogy tedd már arrébb! és nem tudtam hogy mire gondol,erre azt hittem arra a vödörre mondja ami ott volt a medence mellett.erre azt arrébb tettem és elkezdett verni a szűrőnek a szárával (ami vasból van) hogy én milyen egy mocskos kis szemétláda vagyok,meg egy lusta disznó

aztán ilyen este 6 felé mentek fürdeni apám meg a 4 éves unokahugom,és már bent ültünk a medencében,mikor átjötta szomszéd,és elkezdett beszélgetni apámmal.

unokahugom meg elkezdte csapdosni a vízzel apámat,ő meg azt hitte hogy én voltam,ezért odajött és rámcsapott egy csomó vizet,aztán beleakart fojtani,eztán erőből ráütött a fejemre.

és azóta fáj a fejem

és azt nem értem hogy folyton ver,minden kis apróságért,de máskor meg kedves.

most megbocsássak neki?

meg a másik az hogy mit tegyek?

mert orvoshoz nem engednek el mert félnek nővéremék hogy elmondom az orvosnak hogy apám vert meg,azt meg csak nem mondhatnám az orvosnak hogy pl azért van agyrázkódásom,mert elestem o.O


2011. aug. 25. 11:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát de ez az hogy akkor csak mégjobban megverne
2011. aug. 25. 12:00
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudok jobbat mondani csak azt hogy menj el a rendőrségre a számlás dolgot meg majd megoldjátok valahogy.
2011. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hát de hogy? akkor inkább nem megyek sehova
2011. aug. 25. 12:19
 14/16 anonim ***** válasza:
12%
b*zd sajnállak de ha minden válaszba belekötsz akkor kár volt ezt a kérdést ide kiirni te idióta-.-
2011. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

hát én nagyon sajnállak :(( Nekem is ilyen az apám, hogy nagyon kedves amúgy meg mindent megvesz amit csak akarok, de minden apróságért kiabál, nem ver meg de ordítozik, meg csúnyán is beszél..ezt nem csak velem csinálja hanem anyámmal is meg a saját anyjával, meg mindenkivel aki felidegesíti.Nagyon könnyen ideges lesz..Amikor vezet és nem tud rendesen beparkolni vagy majd nem neki megy egy kocsi akkor is elkezdi káromkodni.Engem szerencsére már nem ver meg de régen engem is megvert úgy hogy lila foltok lettek rajtam..akár milyen kedves és hiába bocsátok meg neki ezt akkor se fogom elfelejteni neki..:/

14/L

2011. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

köszi a választ utolsó

igen nekem is szokott így hogy pl vezetés közben megelőzi valaki és máris ott ordibál .. :S

2011. aug. 25. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!