Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalon férjhezmentek! Hogy...

Fiatalon férjhezmentek! Hogy zajlik az életetek?

Figyelt kérdés

A fiatalt úgy 22-23 éves korig értem, és elsősorban azok válaszát várom, akik nem a becsúszó babaprojekt miatt kötöttek házasságot.


Kíváncsi vagyok hogy zajlanak a mindennapok, és hogy nem bánták-e meg, hogy fiatalon léptek házasságra.


2011. aug. 25. 13:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
tudom, hogy offolok, de a válaszolók bearanyozták a napom:):):) További sok boldogságot kívánok mindenkinek:)
2011. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

22 évesen mentem férjhez, most vagyok 24. Nem bántam meg!

A lehető legjobb döntés volt amikor igent mondtam annak a férfinak akit mindennél jobban szeretek. Most akarunk belekezdeni a baba projectbe.

Sajnos jelenleg nincs munkahelyem, így otthon telnek a mindennapjaim. Főzés, mosás, takarítás. Sógornőmmel járunk össze beszélgetni, játszunk a gyerekeikkel, vigyázok rájuk. Heti 1-2 alkalommal megyünk a szülőkhöz, például vasárnapi ebédre.

Boldogok vagyunk és csak ez számít!

2011. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 24 éves, 2 éve vagyunk házasok, előtte 8 évig jártunk együtt.


Mi együtt nőttünk fel. 1-től kezdve osztálytársak voltunk, most egyetemisták mind a ketten.


Mind a ketten a szakmánkban dolgozunk félmunkaidőben és tanulunk.


Boldogok vagyunk.


Nem tervezünk babát, csak kb. 28-30 évesen, mert én doktori fokozatot szeretnék, a férjem jó állást. :)

2011. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen mentem férjhez most már van egy 4 hónapos kisfiunk,szeretjük egymást,segítjük egymást vannak nehezebb napok,de hát egy kapcsolaton mindig dolgozni kell,napról napra szerelmesebbek vagyunk 22L
2011. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
32%
Rokoncsajszi 21 évesen ment férjhez, két év együtt járás után, nem azért, mert jött volna a baba. Összesen 20 év együttlét, 3 gyerek után, idén váltak el. Az, hogy fiatalok voltak, csak egy indok volt a sok közül. Alapvetően ahogyan "értek", ahogyan új dolgokat tapasztaltak meg az életben, úgy változtak mássá. A férj a fokozódó anyagi problémák következtében (a családja ellenére) a játékgépek rabjává vált, gyakorlatilag nem ismer olyan embert, akinek nem tartozik pénzzel. Utána már a gyerekekkel és az asszonnyal is agresszívvé vált. A "kedves" hitelezők fenyegetései mindennapossá váltak. A feleség kiszeretett belőle és féltette mind a gyerekei, mind a saját életét, ezért vált el. Ennek több hónapja, de még mindig nyugtatókon él.
2011. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
hozzátenném nem kor kérdése,hogy mennyire lesz sikeres a házasság anyukám 19 évesen ment hozzá a 22 éves apukámhoz, 2gyerek 3 év után elváltak,pedig együtt jártak előtte több évig,férjem szülei 18 és 25 évesek voltak,mai napig együtt vannak most már 43,50 évesek.ismerek olyat hogy 30-32 évesek voltak előtte együtt éltek összeházasodtak jött a baba 2 év múlva a vége válás lett,sok mindentől függ,az hogy ki hány éves számít a legkevésbé 22L
2011. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem is a házasság tartósságát próbálom beazonosítani, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy a benne élők megbánták-e azt hogy fiatalon mentek férjhez.


Köszönöm a válaszokat! Tényleg jó olvasni a soraitokat :)

2011. aug. 25. 13:51
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

Én most vagyok 24 éves, 2 éve vagyunk házasok, előtte 8 évig jártunk együtt.


Ez vagyok én.


Én tudod mit bántam meg?? Hogy ilyen baromi hosszú nevet választottam!! :)


Persze ez vicc. :) De: tényleg kicsit bánom, mert hosszú két különleges nevet kötőjelesen választottuk (a férjem is).


Azt gondoltuk, hogy vadregényes, és egyedi, de most már nem így csinálám.


Olyan hosszú, hogy egy ügyintézésnél se fér ki, a bankkártyámon és a diákigazolványomon is a régi nevem van, mert nincs annyi karakter! :)


:D

2011. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A 24-edik születésnapom előtt nem sokkal mentem férjhez, augusztus 19-én volt az 5-ik házassági évfordulónk, és idén novemberben lesz 11 éve hogy együtt vagyunk. Egyáltalán nem bántam meg, még mindig imádom a férjem. És holnap lesz 2 éves a Kislányunk. :) Nem mondom, hogy nincsenek viták, néha előfordul, de nem gondolom, hogy köze lenne ahhoz, hogy viszonylag fiatalon házasodtunk.
2011. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

23,5 évesen mentem férjhez. Akkor már régóta együtt jártunk, de nem laktunk együtt.

Most 29 éves vagyok, van gyerekünk is.

Nem bántam meg, így volt jó számunkra.

2011. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!