Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor vajon mit tehetnék?

Ilyenkor vajon mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Anyósommal folyamatosan piszkáljuk egymást..ő is gyűlöl engem és én is őt.De ma hívott pont a párom,hogy bekerült 1 baleset miatt a kórházba és egyből műteni kell, Mit csináljak? Mennyek be a kórházba? Ne mennyek be? elég kellemetlen szitu..
2011. aug. 25. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én bemennék.
2011. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem illene bemenni
2011. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek mennél be? A piszkálódás az megy,ugye???? Ilyenkor annál undorítóbb nincs, mikor teszed a szépet, hogy mikor baj van, elmész fontoskodni! De minek, ha nem is érzed így? Főleg ha most mi döntjük el, hogy bemenj e vagy sem! Áááá, tiszta gáz
2011. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menjél be hozzà, ha õ rossz veled, nem jelenti azt, hogy te is rossz legyél vele.Nem lesz késõbb lelkiismeretfurdalàsod.
2011. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először tanulj meg írni.


Én is bemennék, de ez nem jó jel, hogy meg kell ezt kérdezned :S .

2011. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj félre értettem. Háát illik bemenni. Bemész és maradj a háttérben. Ha nem kell akkor ne beszélj. Ennyi. Bár könnyű ezt mondani, de a párod miatt menj be. Ne legyen belőle baj később.


Anyósomat ki nem állhatom, mert a párommal nagyon durva dolgokat művelt. Én lehet nem mennék be.

2011. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, végül a nem mellett döntöttem :)
2011. aug. 25. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!