Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ilyenkor normális? Mit...

Ez ilyenkor normális? Mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés

barátomnak meghalt a nagymamája tegnap reggel. és napközben elég szomorú volt emiatt.

nem szerette... de sajnálja magát a személyt és most emgijesztette a halál mint esemény, és fél hogy elvesziti a számára fontos embereket, a cslaádját és engem.

tegnap mondta hogy ma menjek át, én nem akartam zavarni ezért nem mentem, mert ilyenkor szerintem nem illik ez. és mondja most hogy holnap nincs kedve semmihez, mert nem akarja hogy lássam igy ujra, és szomorú.


2010. máj. 23. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem átmehettél volna, mert Te hozzá tartozol. Ilyenkor vigasztald meg, foglalkozz vele sokat, legyél vele elnéző.
2010. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

átkellett volna hozzá menned még tegnap,hozzábujni,ölelgetni,vigasztalni

most már jóhogy azt mondja hogy ne menj,ne lásd igy,mivel azt gondolja,hogy neked csak akkor kell mikor minden heppi...

fogd meg magad és menj most át hozzá

2010. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki, hogy mindig mindenben számíthat rád. Legyél mellette ebben a nehéz időszakban.
2010. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és nekem ott kéne lennem a temetésen? vagy nem? vagy csak ha a barátom megkér hogy menjek el? vagy ez ilyenkor nem szokás? vagy nem baj, ha nem kér meg?

:(

2010. máj. 23. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:

kérés nélkül is a temetésen a helyed,most meg mellette ahelyett hogy gép előtt ülsz...mire vársz?

hány évesek vagytok és miota együtt?

2010. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mire odaérnék hozzá, jöhetnék is haza. Mert 1,5 óra innen busszal.

skypeon beszélgetek vele.

Ő 20, én 17 vagyok, 7hónapja vagyunk együtt.

És a holnap hogy legyen? lűtogassam meg?

2010. máj. 23. 15:24
 7/8 anonim válasza:
Ideje indulnod :-))). Sokra fogja értékelni, hogy ott vagy. Ilyenkor az is számít, ha csak ott ülsz mellette egy szó nélkül. Egy érintés, egy ölelés, pár jó szó csodákra képes.
2010. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nincs hnap suli,éven még érettségid sincs,ha mondod mivan,még anyukád is rábólint,h velealudj

de hnap reggel menj hozzá,legyél vele amennyit tudsz,még akkoris ha azt mondja h nem akarja h igy lásd...

2010. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!