Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem igaz barátnőő?...

Szerintetek sem igaz barátnőő? =' ( [továbblent]

Figyelt kérdés

a barátnőmmel lassan 2 éve legjobb barátnők voltunk.

idén nyáron egyszer sem találkoztunk.:S

voolt itt a városba bucsu és lehívtam de aztmondta hogy a szüleivel szokott menni és ezért most is velük fog.

tegnap volt strandon és ott összeismerkedett jobban az évfolyamtársos fiukkal. és irt hogy mennyünk el ketten ma sétálni. mire rá fél órára le akarta mondani a találkát mert inkább a srácokkal megy akiket 1 napja ismert meg jobban minthogy velem a " legjobb barátnőjével" akivel egész nyáron nem találkozott.

most nagynon össze vesztünk. csak szerintem kamu barát??

14/L


2011. aug. 25. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem is az! :S
2011. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég paraszt, ha ő hív el, aztán utána még le is mondja ilyen piti ügy miatt... aki egy alig ismert pasit (illetve pasikat) választ a barátja helyett ilyen helyzetben, akivel nem is találkozott régóta, az nem jó barát sztem...

de mondd el ezt majd neki is, hogy téged ez sért, mert ha magadban tartod, akkor lábtörlőnek fog használni később...

2011. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Màr ne beszéljél vele, csak akkor kellesz neki, ha nem talàl mit csinàlni.
2011. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Neked nincs oylanod ami a fijúknak van ;)


Mit vagy ezen fennakadva?


Keress egy leszbi barátnőt azzal nem lesznek iylen problémáid!


Te meg legyél Uni vagy bisex ha jobban tetszik...

2011. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Mellesleg meg nem azért de te miért nem PASIZOL ahelyett, hogy itt siratod magad?


Miért nem mentél vele?


Ahol elfér 1 csaj, ott elfér 2 is!!

2011. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

enyhén szólva kamu barát :\

utolsó.. lemondta a találkát, nem azt mondta neki a csaj, hogy jöjjön ő is.

15/L

2011. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig lassan abban a korban vagy, amikor rájössz, hogy nők között sosincs igazi és őszinte barátság... xD Ez tény, tetszik vagy sem, előbb-utóbb úgyis összevesztek ilyesmin, mint pasi, pénz, kinek lesz előbb gyereke, háza, férje, stb.

Kicsit fel kéne nőni, tudom, menő dolog fészbukon írogatni, h BFF meg mittomén, de örülj, hogy van barátod, nem vagytok összenőve, igazán elmehetnél szórakozni te is, ahelyett, hogy itt nyafogsz. Gyanítom jobban érzi magát másokkal, pláne ha minden apróságon ennyire kiakadsz.

Az ún. legjobb bnőmmel volt, hogy két évig egymáshoz se szóltunk, annyira utáltuk egymást, meg haragudtunk egymásra. Most meg ugyanolyan jóban vagyunk, mint kis csíra korunkban. De mivel azóta más városban élünk, van hogy hónapokig nem találkozunk. Szörnyű... annál jobban örülünk, ha végül mégis. :D A szövegből pedig nem az derült ki, hogy te annyira kerested volna, egyetlen egyszer hívtad el, szóval miről is beszélünk...? És szerintem is, menned kellett volna neked is, ahelyett, hogy besértődsz. Innentől meg ő lesz a menő csaj, te meg a lúzer, lehet jobb is, ha nem maradtok barátok, mert ezen a problémán asszem nem tudnál túllépni.

2011. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!