Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért piszkálnak,...

Engem miért piszkálnak, tesómat meg miért nem?

Figyelt kérdés

2 éve 52 kiló voltam. Mindig azt mondták a szüleim, hogy túl vékony vagyok, egyek kicsit többet, stb. Aztán jött egy betegség, ami miatt lefogytam 49 kilóra. Akkor tudták, hogy a betegség miatt. Azt is tudták, hogy ha meggyógyulok, visszaszedem azt a 3 kilót. Most 57 kiló vagyok, vagyis többet híztam. Szerintem ez így jó, nem vagyok túl vékony, de kövér sem. A problémám viszont az, hogy most meg folyton azt kapom, hogy túl nagy a combod, nagy a segged... Mozogj egy kicsit többet...


A másik, hogy a húgom többet hízott egy év alatt, mint én két év alatt. Neki tényleg nagy segge, meg combja van. Soha nem szólnak neki semmit. Miért van az, hogy engem mindig piszkálnak, nekik meg nem szólnak semmit? Ez nekem nagyon rosszul esik.


Hátha számít, 163 cm magas vagyok.


16/L


2011. aug. 26. 15:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Csak engem az zavar, hogy ha kevés vagyok, hízzak, ha meg (szerintem) pont jó, akkor meg fogyjak.
2011. aug. 26. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!