Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyesen döntöttem, hogy még...

Helyesen döntöttem, hogy még nem fogadtam el tőle a gyűrűt?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt.Tegnap aranyos módon meglepett egy gyűrűvel.Örültem neki,de hirtelen eszembe jutottak dolgok,hogy én tényleg ezt szeretném-e a jövőmmel kapcsolatban.

Ő ugye focista.

Nagyon sokat vagyok egyedül,sokszor fél napokat.

Főzök,mosok,takaritok rá (Ő 22),annak ellenére,hogy 19 éves vagyok.Szinte mindenről lemondtam Ő érte,természetesen a családomról nem.A sulit nagyon elhanyagoltam,a gyakorlatokat.Szeretem nagyon.

Nagyon későn fekszik le mindig a TV és az internet miatt.Sokszor külön alszunk emiatt,mert én nem tudok tv és zene mellett aludni,sokszor egyszerre csinálja a kettőt.Na,aztán felkel 10 körül,elmegy kondizni egy-két órára.Mire haza ér,nekem készen kell lennem az ebéddel.Akkor eszik,majd jól lakottan le ül a TV és a laptop elé és órákat rajta lóg.Aztán elalszik és már megy is edzésre.

Este haza jön,vacsi,gép-tv,zuhany,szex és továbbra is internet,aztán alvás.

Elhiszem,hogy nem könnyű focistának lenni,de valami hiányzik ebből a kapcsolatból...Néha-néha szeretget,de többször van az,hogy úgy érzem,nem is vesz észre,csak vagyok,mint a befőtt...

Meccs előtti két napban pedig nem is szeretkezünk,mert akkor nem tud jól teljesiteni majd meccsen....

Kicsit furdall is a lelkiimeret,hogy nem fogadtam el,de mondtam neki,hogy még gondolkodnom kell dolgokon..

Helyesen tettem?


2011. aug. 26. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
bocs hogy ezt mondom, de te az ő életében a "cseléd" szerepén kívül mit töltesz még be?
2011. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
mivel, hogy ezt érzed, és a Te döntésed volt, így helyes volt.
2011. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

egy év után én is túl laposnak érzem a kapcsolatot.

Ha egy év után "befőtt" vagy, mi lesz később??? :-S


szerintem jól döntöttél

2011. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak egy szemernyi kétséged is felmerül,márpedig itt akad bőven,helyesen tetted!!!
2011. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Sosem értettem az olyan nőket akik képesek ennyire megalázkodni és aztán meg sírnak egy-két gyerekkel, hogy nincs hova menni... Neked az élet, hogy már 19 évesen csak főzöl, mosol, és még a tanulást is elhanyagolod, hogy később esélyed se legyen?
2011. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Hogy helyesen tetted -e, azt neked kell tudnod, mert te ismered, de ha magamból indulok ki, akkor én csak egyszer adnék valakinek gyűrűt, és ha visszautasítja, akkor ennyi volt. Nekem az azt mutatja, hogy nem velem képzeli el a jövőt.
2011. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Helyesen tetted! Lehet hogy még szereted, de nemsokára ki fogsz égni mellette így :S 19 éves létedre házicselédet csinált belőled.
2011. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén szólva, szerintem igen.

Próbáld megkérni, segítsen a házimunkában, legyen szerves része a mindennapjaitoknak, hogy közösen, vagy megosztva végzitek a munkát. Lehet, hogy "csak " anyuci elkényeztetett kisfia volt eddig, de az is lehet, hogy önző, és nem érdekli a másik mennyit kulizik.

Ha így marad, és gyerekeitek lesznek, ugyanerre számíthat.

2011. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem eljegyzesi gyuru, miert ne fogadnad el mint fizetes. megdolgozol erte. Hazvezetono vagy, neh neha szexxel. Miert csinalod? Mert focista? Az tetszik benne? Egy gyarimunkasnak ugyanigy megcsinalnad? Tamulj, menj vissza a csaladodhoz.
2011. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

az összes fenti válaszoló leírta előttem, amit én is akartam.

fel is pontoztam őket egytől egyig.

első betűtől az utolsóig egyetértek az összes kommenttel.

2011. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!