Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam vagy...

Mit tegyek? Elmondjam vagy ne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Apám oldalba vágta anyát, pont ott ahol legutóbb elesett. Összekaptak azon hogy az apám azt mondta nem kell semmit főznie anyának, de aztán meggondolta magát és fel volt háborodva, hogy nincs kaja. Az nem zavarta, hogy maradt tegnapról is ennivaló meg csinált anyu madártejet....

Azt mondta anya nem először fordult ez elő. Meg akartam mondani rögtön a két bátyámnak, hogy jöjjenek intézzék el apám, de anya mondta hogy ne mondjam el senkinek. Mit tegyek? Elmondjam vagy ne?


2011. aug. 26. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Mondd el, én a helyedben ezt tenném
2011. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem kérdés.Mondd el nekik!!
2011. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mond,nem ez volt az első, nem is az utolsó, nehogy komolyabb baj legyen belőle.
2011. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Félek, hogy többel köti be. :( Én nem itthon lakom, nem tudom megvédeni. El se tudom képzelni mi ütött az apámba. Igaz eddig se nagyon szerettem, de nem tudtam róla elképzelni, hogy megütne egy nőt...
2011. aug. 26. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez igy nem let, hogy apad veri anyadat, aztan a ket batty intezi el az oereget. Jobb lenne ha szuleitek kulonelnenek. Anyad csak cselednek van ott.
2011. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem szabad hallgatnod!

ha szereted anyukádat valamit tenned kell, valakitől segítséget kell kérned, mert anyukád nem mer és bajba van!

2011. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy intézzék el? Aztán hazamennek, az öreg meg leveri a dolgot az asszonyon. Te se erőszakkal akard ezt megoldani.
2011. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én agyonverném az apámat, ha megütné anyámat!
2011. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem árulkodnék meg mondanám el a bátyámnak meg nem akarnám hogy ők megverjék apámat,mégis csak az apám...Inkább amikor ott van anyám is meg apám is,akkor leültetném őket,és megkérdezném mi a gondjuk....És nem rinyálnék,meg kiabálnék,hanem normálisan beszélgetnék velük.ha akkoraa baj hogy már nem tudnának együtt élni,akkor el kell válni szó nélül,ha még látod hogy megoldható,akkor meg segíteni kell nekik.Anyukád meg legyen erősebb,ne hagyja hogy bántsák,és megalázzák,mert az olyan nem nő,hanem egy naív liba.
2011. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja... mert az csak úgy van, hogy nem hagyom magam. Ez azért nem így megy.

Egyébként én a helyedben összeültetném az egész családot, két bátyádat is, és úgy próbálnék végére járni ennek az egésznek. Együtt beszéljétek meg.

2011. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!