Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Szilvia...

Mit gondoltok a Szilvia névről? (kislányomnak)

Figyelt kérdés
Mi jut róla eszetekbe első hallásra?
2011. aug. 26. 16:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
A Szilvia névről apám exfelesége jut eszembe, aki 20 évesen elhódította anyától, majd mikor kellőképp kiszipolyozta, lelépett egy vezérigazgatóval. XD De állítása szerint nem a pénz miatt... Nekem a Szilvi névről mindig ő jut eszembe. :D Viszont el kell ismerni, iszonyú okos és rafkós csajszi volt.
2011. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

"zerintem inkább munkáscsaládok adják, mint a Tündét, Mónikát stb. Nem túl elegáns név"


Ekkora maflaságot sem hallottam még soha. Lehet valakinek véleménye, de ostobaságot ne beszéljünk már....munkáscsaládok? Miért is?


Nekem tetszik a hangzása, csak olyan semmi extra. De szépnek szép.

2011. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Engem is így hívnak:) Elvagyok vele. Szisza becézést szeretem:)
2011. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Az unakatesóm :) . Egy rendes kedves aranyos és szép csaj . Barna vagy sötét hajú ember :P !
2011. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Semleges. Először az egyik szomszéd lány jut eszembe,még gyerekkoromból.
2011. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
86%
Lehet Szilvának is becézni. Én csak a Jóban hallottam ilyen nevet, de az a nő (mármint a sorozatbéli) egy olcsó szajha.
2011. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Nekem egy rokonom jut elsőre eszembe ha meghallom, de nekem nagyon nem tetszik.
2011. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
16:56 Jól lehurrogtak, pedig szerintem is igazad van. Tünde, Mónika, Andrea, Erika- mind ilyenek. Meg a Szilvia is. Nem tudnék ilyen nevet adni a gyerekemnek.
2011. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is baromság. Munkáscsaládok.....ekkora böszmeséget :)
2011. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igazad. Az Erika, Andrea, Tünde stb. nevek, amiket felsoroltatok, az egyszerű, átlagos Magyarországon gyakrabban használt nevek, de nem lehet "réteghez" kötni. Bocs az előítéletért, ha nem igaz, de az jutott eszembe, hogy ti vagytok azok, akik az Ariella, Kiara, Roxána, meg tököm tudja milyen flancos neveket adtok a gyereketeknek. Pedig semmi gond az átlagos nevekkel.
2011. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!