Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a csajról?

Mit gondoltok erről a csajról?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


Szerintem ultra beképzelt. Minden héten új ruha.. Én örülnék ha kapnék egy 1000 forintos pulóvert, mert 10 kg-t fogytam és sajnos nagyok rám.


2011. okt. 31. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
az élet igazságtalan,majd rájön
2011. okt. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

sztem semmi baj nincs vele



vannak álmai, vágyai, de végülis tudja h mik a korlátai


nem tűnik beképzelt p*csának

2011. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
majd kinövi
2011. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Valahol megértem, de szívesen pofán is csapdosnám...

Nekem is hasonló "problémáim" voltak ennyi idősen, és akkor megfogadtam, hogy az én gyerekem ilyenek miatt sosem fogja magát kevesebbnek érezni. Ez nyilván ott kezdődik, hogy a fejében kell rendet rakni, ráférne a kérdező kiscsajra is!

Kicsit el van tévedve szegényke, 150 ezres gép, meg minden héten új ruhák, hogy aztán majd fél év múlva meg már egész más hobbijai legyenek...

2011. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Hány kg vagy? Hányas méret? Küldenék neked pulcsikat.Mellplasztikám volt és már sok kicsi rám. De nincs szivem kidbni inkább odaadnám valakinek. Xs S méret 34 36
2011. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

De aranyos vagy mellplasztikás nő :)


Amúgy a kérdésre válaszolva, a lány nagyon elvan szállva magától, de úgyis rájön, hogy is működik az élet. Nekünk sincs sok pénzünk. Egyetem mellett keresek kb havi 10-15 ezret, nyáron ebből nyaralok, ruházkodok, bulik, meg a sulira ha kell valami. Elég kevés ruhám van, de legalább van, emiatt nem bosszankodok :) Szerintem elvan kényesztetve a hölgyemény. Majd rájön...

2011. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit gondoljak? Éretlen, aki még nem tudja milyen az élet. Vagy pedig egyszerűen valaki megint szórakozik.
2011. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Hát szertintem abszolút nem beképzelt. Neki az öltözködés a "hobbija", másnak meg más. Én is utálom, ha nincs pénzem ruhákra, imádok csinos lenni és a világért se mennék turiba, nem erre neveltek. Ha nincs pénzem, inkább nem eszem 2 napig.
2011. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Én sem tartom egyáltalán beképzeltnek. Inkább azokat tartom irigynek, akik nekiálltak fikázni. Itt mindenki szerint az a természetes, hogy majdhogynem nyomorban, a létminimumhoz közel, a belüket kidolgozva éli le az ember az életét, szinte nulla szórakozással. Hát emberek, ennek nem így kellene lennie! Attól még, hogy most ilyen világot élünk, nem kellene ezt alapnak tartani. 14 évesen még én is úgy gondolkodtam, hogy mi értelme van úgy élni, hogy semmit nem tehetsz meg amit akarsz. Hisz ez életnek jónak kéne lennie, nem?
2011. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem kéne, hogy csak olyan dolgoktól legyen jó az életed, amiket pénzért tudsz megvenni... Annyira pedig nem tűnik nyomorultnak a helyzete, hogy sajnálni tudnám.
2011. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!