Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándék lenne jó...

Milyen ajándék lenne jó anyósjelöltnek aki 39 éves lesz?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. valami egyszerűbbre gondoltam mert vasárnap lesz. bonbon-ra gondoltam csak az elolvad a buszon..valami jó ötlet?:S
2011. aug. 26. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én 40 éves vagyok, és leginkább valami poénos dolognak örülnék. Egyébként sem szeretem, ha öregasszonyként kezelnek. Oké, hogy a fiam 18, a barátai hasonló korosztály, de attól én még nem vagyok kockás cekkeres öregasszony. Azt se bírom, ha magáznak, de már megszokták tőlem. Én pl. valami hobbival összefüggő dolgot bírnék elképzelni, de semmi esetre sem szakácskönyvet, kristályvázát, kávét, csokit. Mondjuk egy sapkára szerelhető elemes ventillátor? Persze ez csak akkor műxik, ha "anyós" nem gyöpös fajta, ha távolságtartó, a konvenciókra sokat adó valaki, akkor tényleg bonbon, virág, kávé-tea díszdobozban.
2011. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én 39 éves vagyok,fiatalos gondolkodású.A fiam 19 éves..Én is szeretem a humoros dolgokat,de nem akkor amikor éltemben először találkozom a fiam barátnőjével.Jóformán nem is ismerjük egymást.

Én személy szerint meglepődnék ha ventilátort venne a sapkámra már csak azért is mert nem hordok sapkát.Az ilyen és hasonló ajándékok akkor jó pofák ha már ismerjük egymást és tudjuk ki mit szere,mi a hobbija.

Én személy szerint nem örülnék a bornak sem,mert utálom az alkoholt.Arról nem is beszélve hogy bort férfinak illik ajándékba vinni..

A könyvnek örülnék,de azzal szintén az a gond,hogy nem ismerjük a másik ízlését.A könyv sem olyan ajándék amit az első bemutatkozó napon viszünk ajándékba.Karácsonyra,szülinapra tökéletes,de első napra??Nem igazán..

Nem kell túlbonyolítani az első napot..Vigyél egy nagyon finom bonbont és kész.Majd ha idővel megismeritek egymást akkor lehet könyvet,vagy akár valami vicces dolgot is ajándékozni..

2011. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ismerem 5hónapja de énse akarok iyleneket neki venni mert nemtudom h venné..fiatalos de akkor is :D
2011. aug. 26. 23:07
 14/19 anonim ***** válasza:
Váza?? Egyenesen kerámia kutyát nem??? :D Hol írtam kedveskéim, hogy a bonbon ajándék öregeknek való? :DDDD
2011. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
raffaello?:D
2011. aug. 27. 11:35
 16/19 anonim ***** válasza:
Én inkább valami nagyobb bonbont vennék.
2011. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
az a baj h anya vette meg..esetleg mellé valami apróság?
2011. aug. 27. 12:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Vegyél mellé még ilyen egyesével csomagolt csokikat, és egy szép ajándék dobozba tedd bele :)
2011. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó könyvnek örülne pl. a változó korral ill. menopausaval kapcsolatban.


Ne áltassa már magát egy 39 éves öregasszony, hogy tizenéves...

2012. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!