Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem nélkül házasodók,...

Szerelem nélkül házasodók, milyen motivációk álltak ennek a hátterében? Mi van akkor, ha valaki nem lesz szerelmes soha? Ne kössön házasságot? Vagy ez nem "hátrány"?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy az intimitás szerelem hiányában hogy működik szerelem nélküli házasságban?
2011. jan. 4. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem hátrány, ha a partnernek sok pénze van, és ki is néz valahogyan. Meg lehet vele jelenni bárhol, nem bunkó, és uninteligens.
2011. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerelem nélkül házasodni olyan mint ha fűszer nélkül készítenénk ételt. Lehet hogy külsőre mások előtt jól néz ki de ha megkostolód ízetlen. A pénz nem mondom hogy rossz de soha nem fogja pótolni az igazán fontos dolgokat az életben.

Inkább ébredjek szegényen egy olyan ember mellett akit szívből szeretek és akinek minden érintésétől megborzongok. S aki viszont szeret kérdés és feltétel nélkül, még akkor is ha tudom minden egyes centért meg kell majd dolgoznom. Mint hogy egy olyas valaki mellett éljem le az életem akinek ugyan sok pénze van de rideg akár egy jég szobor. Inkább vagyok szegény mint boldogtalan, mert van amit pénzen nem lehet megvenni.

2011. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Anyukám egyik barátnője választotta ezt az utat mert már benne volt az időben és gyereket szeretett volna. Nem találta meg 35 éves korára sem az igazit-egy igaz szerelme-aki megborzonadhatta volna úgy igazán.


Társkeresőn írt rá egy férfi. Egy orvos, nagy házzal, nyaralókkal, külföldi utakakkal, vitorlással. Randizgattak, a férfi pedig beleszeretett és megkérte a kezét. Most együtt vannak és van egy gyönyörűszép kislányuk. A férfi szerelmes, a nő pedig nagyon szereti de nem úgy, hogy felforrjon a vére.


Viszont azt mondja boldog, hiszen mindene megvan. Szeretik, megtudja teremteni a legjobb feltételeket a picinek és bár nekem ez furcsa-de végülis Ő is szereti a férfit.


Én nem tudom, hogy bele mernék-e vágni egy ilyenbe:S


L/19

2011. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:

Én 29 éves koromban voltam szerelmes egy pasiba, aki nem a férjem lett. Azóta nem voltam szerelmes, csak max annyi, hogy X pasira azt mondhattam, "na, jól néz ki", de nem több. Most 39 éves vagyok, szingli. Nem zavar ez az állapot, nem erről van szó, csak mi lenne akkor, ha pl. gyerekre, gyerekekre, családra vágynék, de szerelem sehol? Nem áll szándékomban férjhez menni úgy, hogy nem vonzódom szerelemmel az esetleges jövőbeli páromhoz.

2011. jan. 5. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!