Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mégis hogy a jó francba...

Ezt mégis hogy a jó francba magyarázzam meg nekik?

Figyelt kérdés
Nagynénéméknél voltam pár hétig,amíg a szüleimnek a munka miatt el kellett utazni.Nem volt valami jó kedvem,esett is akkor az eső,az meg hab volt a tortán,hogy mivel szeretnék még pár kilót leadni,nem fogadok el minden süteményt,meg chipset,ezért nem egyszer haragudtak is rám,de csak azért nem rúgom fel a terveimet,hogy "kedves,jóétvágyú kislány" legyek,mint anno... Szóval elég rossz volt a hangulatom,hiányoztak is már anyuék,erre vacsora után felhív a barátom,hogy véget vessen a kapcsolatunknak... Ez mindent tetőzött... Elég idegroncs tipus vagyok,túl sokat emésztem magam a lelkieken,így volt ez most is,és idegességemben egy félórás bőgés után kidobtam a taccsot... Mint utólag kiderült,az ajtót elfelejtettem becsukni,és látták... Ebből az lett,hogy azt hiszik,és miattuk anyuék is,hogy bulímiás vagyok,és hánytatom magam,arról nem is beszélve,hogy nagynéném pszichológushoz küldött emellé... ebből az lett hogy az egész szomszédság betegként kezel,és a szüleim is kísérgetnek a wc-re,és csak akkor alszanak el,amikor már elaludtam,nehogy menjek hányni... már elegem van belőlük meg ebből az egészből,hogy nem hisznek nekem... mit tegyek? 17/L
2011. aug. 27. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg nekik, hogy mi történt.
2011. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha masert nem, de mivel idegroncsnak vallod magad, erdemes orvoshoz menni.

Mit gondolsz, mi mast gondolhatnanak, ha nem akarsz enni, mert fogyozl, megcsak meg sem kostolsz semmit, utana meg hanysz?

2011. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ülj le velük beszélni és higgadtan magyarázd el mi történt valójában.
2011. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
ez alapján nehéz bármit is bizton állítani, de bennem is felmerült, h tényleg bulímiás vagy, csak magadnak is másként állítod be, szépíted a sztorit. hm?
2011. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ird le a diétád és meglátjuk tényleg bulimiás-e vagy.


Amúgy a pasid meg egy érzéketlen f@sz ha telefonon keresztül dobott, legalább annyi gerince lehetett volna, hogy személyesen csinálja.

2011. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért lehetnél ennél kreatívabb is ez biztosan fake kérdés. Egy majdnem felnőtt lány a sarkára állt volna és az elején megmondta volna mi a szitu. Egy kb 14-15 éves unatkozó kislány lehetsz.
2011. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó ideje 1400-1500 kalóriát eszem(főként zöldségek,és hús,tejtermékek,de egyébként mindent eszem,csak igyekszem kerülni az ilyesmi ételeket,mint a chips,stb...),és tornázom mellé,nem hiszem,hogy túlzásba vinném. Ráadásul szerintem okom is van rá.(160 cm,56 kg)De ezt ne firtassuk. Ami a szüleim illeti,nem azok a fajták,akik elhisznek mindent,és akiknek lehet magyarázkodni. És mivel a bulímiások és társaik szerintük titkolják a betegségüket,és maguknak se vallják be,simán elengedik a fülük mellett a magyarázkodást... Köszönöm a válaszokat,ezek szerint nem marad más dolgom,mint "élvezni" hogy sehova se mehetek egyedül. Bár ahogy ismerem őket,még a fogyókúráról is le fognak beszélni,mert "anorexiás leszek"...
2011. aug. 27. 20:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Jajj anyám is ilyen képzelgős volt,anno azt találta ki,hogy ő nálam pozitív terhességi tesztet talált.Mondtam is neki, hogy akkor mutasd meg! :D


Törődj bele, hogy most ilyenek.Végezd rendesen a dolgod ahogy eddig.(házimunka,helyes táplálkozás,és sportolj sokat,mert a sport nagyon helyre tud rázni idegileg és lelkileg is,hidd el).Szerintem egy félév-1év mire lehiggadnak anyádék,valahogy bírd ki addig :(

2011. aug. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
160 centihez az 56 kg optimális, nemtudom miért fogyózol. Inkább izmositanod kellene egy kicsit nem?!
2011. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem 50 körül lenne ideális? én úgy tudtam hogy magasságból 110. Egyébként tök jó hogy többet beszélünk a fogyókúráról és arról hogy tényleg testképzavaros vagyok,minthogy megoldást találnék erre az egészre... minden esetre köszi a válaszokat...
2011. aug. 28. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!