Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy két ember miért folytja...

Egy két ember miért folytja el magában a szerelmet? Többi lent!

Figyelt kérdés

A páromon egyre jobban azt veszem észre és ez egyik napról a másikra történt hogy elfojtja magában a szerelmet amit érez irántam,tudom hogy szeret és szerelmes belém úgy ahogy én is ő beléje,nagyon szeretem és ezt ő is jól tudja hogy rám mindig számíthat és nem adtam neki arra okot hogy bizalmatlan legyen,teljes mértékben mellette állok mindenben,nagyon szeretem őt..

Nem értem miért fél...


2011. aug. 27. 17:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja amúgy én vagyok a férfi...
2011. aug. 27. 17:05
 2/18 anonim ***** válasza:

Talán , ha megbeszélnéd vele....?

Az sosemjó, ah az egyik fél kinyilvánítja a szerelmét, a másik meg inkább elrejti.

Vmi miatt frusztrálja sztem. Ennek 101 oka lehet, ezt kellene megtudakolni tőle!

2011. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Lehet van valakije.
2011. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:09


Nem akar róla beszélni,szerintem fél ettől az egésztől és ettől az érzéstől..

Biztos hogy nincs senkije ebben biztos vagyok,ez egy friss kapcsolat ami kb 4 hónapja tart,romantikus volt az egész,egyik nap meg teljesen meg változott irányomban és semmi okot nem adtam rá...egyik napra a másikra jött neki ez a kattanás,délután amikor beszéltünk minden rendben volt,este már úgy áll hozzám mint egy idegenhez...nem értem az egészet és tehetetlenül állok a dolgok előtt

2011. aug. 27. 17:19
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez miben nyilvánul meg?


Lehet, hogy vannak régi sebei, vagy alapból bizalmatlan. Sajnos ha egy nőnek nincs helyén az önbizalma, nem biztos hogy túl jó hatással van rá az a sok gyönyörű lány/nő, aki mászkál az utcákon. Néha már én is azt hiszem, jobb lett volna soha nem engedni szabadjára az érzéseimet. De persze nagy mértékben függ tőled, mennyire tud felszabadulni a szerelemre. Ha minden körülmények közt felvállalod őt, ha akkor is királynőként bánsz vele, ha más jó nő is van a közelben, ki fog virulni, hidd el.

Egy nőnek a legnagyobb elismerés az, ha előtérbe helyezik más nővel szemben nyilvánosan is.

Úgyhogy ne habozz kitenni róla néhány fotót az iviv/facebook oldaladra sem, és írd alá: szerelmem.

Hidd el, az ilyesmi csodákra képes. Innen tudni fogja, hogy bárki aki megkörnyékezne téged, ezzel a kiírással fog szembesülni.

Ha ennek az ellenkezőjét akarod elérni, akkor nehogy beállítsd hogy kapcsolatban vagy, ki ne tegyél róla 1 fotót se, ellenben jelölj be mindenféle bombanőt ismerősnek, esetleg írj néhány elismerő kommentet a fenekük alá (ami ott virít a profiloldalukon), nyilvános helyen beszélj vele úgy, mint a kutyával vagy legalábbis engedd el a kezét és tégy úgy, mintha nem is ismernéd, majd beszélgess minden más nővel, csak vele ne...:)))


Higyj nekem, semmi nem tud olyan megnyugtató lenni egy nő számára, mint ha a nyilvánosság előtt felvállalják. Van egy pont, amikor ez már nem helyettesíthető az otthoni puszikkal, ölelésekkel. Persze azok is nagyon-nagyon fontosak.

2011. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez az elfojtás miben nyilvánul meg?
2011. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:20


Én felvállalom imádom és büszke vagyok rá,szeretem meg őrülök érte és ezt ő is jól tudja...

2011. aug. 27. 17:22
 8/18 anonim ***** válasza:
Biztosan voltak csalódàsai és fél ùjra csalódni.
2011. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:20


Hát többek közt abban hogy távolság tartó lett velem és ez a beszélgetésekben is meg nyilvánul...

Már nem olyan közvetlen velem mint szokott,de ez tényleg úgy történt hogy délután még minden rendben volt,este meg már mint akit most lát elsőre,kb azt a benyomást keltette..

2011. aug. 27. 17:26
 10/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezted màr tõle, hogy mi ez a vàltozàs?
2011. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!