Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy két ember miért folytja...

Egy két ember miért folytja el magában a szerelmet? Többi lent!

Figyelt kérdés

A páromon egyre jobban azt veszem észre és ez egyik napról a másikra történt hogy elfojtja magában a szerelmet amit érez irántam,tudom hogy szeret és szerelmes belém úgy ahogy én is ő beléje,nagyon szeretem és ezt ő is jól tudja hogy rám mindig számíthat és nem adtam neki arra okot hogy bizalmatlan legyen,teljes mértékben mellette állok mindenben,nagyon szeretem őt..

Nem értem miért fél...


2011. aug. 27. 17:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:27


Kérdeztem azt mondja nem tudja...azt mondta hirtelen olyan üresnek érezte magát,de ez tényleg egy fél nap leforgása alatt...szóval ennek semmi előzménye nem volt...

2011. aug. 27. 17:29
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lett ilyen,hiszen tudja hogy imádom és szinte rajongok érte és délután még azt mondta hogy nagyon szeret,este már mintha egy teljesen más ember állt volna előttem..
2011. aug. 27. 17:31
 13/18 anonim ***** válasza:

csak szimplán elmúlt nála a szerelem. megesik. velem is történt már ilyen. szerintem hagyd. mondd meg neki, hogy úgy érzed, neki idő kell, úgyhogy majd szóljon ha folytatni akarja. nálam ez az egyetlen, ami segíthet, ha egyáltalán segít.


32/N

2011. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Softness ***** válasza:
szerintem is elmúlt...van ilyen, de ezt visszatudod csinálni. a leirtak alapján te viszont túlságosan nyomulós lehetsz. vegyél vissza kicsit, tudod a nők is "betegek" és szeretik ha egy pasi kicsit elérhetetlen. vagy tedd féltékennyé, hogy feléledjen újra a szerelem, nem azt mondom, hogy csald meg, csak pl. képzeld felhívott a volt csajom, hogy még mindig szeret vagy ilyesmi. érted?
2011. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Na igen, a másik véglet se jó.

Az se jó, ha a férfi játssza az elérhetetlent és még 10 év után se veszi feleségül a párját, arra is rá lehet menni; de azzal is jól el lehet szúrni, ha már 2 hónap után megkéred a kezét. Ez csak példa, nyilván nem ezt csináltad, de lehet benne valami, hogy meg kell találni az egészséges középutat.

Ha rabnak érzi magát, engedd el. Talán a visszakapott szabadságban tisztába jön majd az érzéseivel.

2011. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem elfolytás ez csak nem szerelmes beléd, talán eddig is csak a szex miatt játszota meg magát vagy csak kedvelt és most eset le neki hogy te szerelmes vagy és probál kihátrálni. Attól hogy te imádod nem biztos hogy ő is visszont érez.
2011. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ezt így én se értem. Annyit tudtam volna mondani, hogy zárkózott, de hát gondolom azt te úgyis tudod ő milyen. Meg így hogy már összejöttetek nem értem.


Één legalábbis így vagyok. De azért ha megbíznák valakiben neki tudnák róla beszélni. Ja egyébként én is fiú vagyok, de nem hiszem hogy ez túl sokat változtat.


Vagy múltjával valami, volt egy rossz kapcsolata. Ha meg tudod mik voltak/nem voltak akkor lehet közelségtől fél, mert új.

2011. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg túl nyomulósnak érez,aki mindig kimutatja az érzéseit,pláne ha együtt is laktok...Beszéld meg vele.
2011. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!