Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezhetek egy olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhetek egy olyan ember iránt szerelmet vagy nagyon erős fellángolást egy olyan ember iránt aki vele még személyesen nem is találkoztam, csak beszélgettünk neten keresztül?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen?
2011. febr. 14. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezzel én is így vagyok.
2011. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, a kérdés csak az, hogy miután találkoztok megmarade az érzés
2011. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsi már írni sem tudok itt a nagy szerelemtől. XD :-S De a kérdés érthető még így is. Azt már sajnos nem tudom korrigálni.
2011. febr. 14. 15:39
 4/13 ediZeJ ***** válasza:
100%
Persze lehetséges, kérdés h ez a dolog 2 oldalú-e és ha igen akkor amikor taliztok akkor megmarad-e ez az érzés :)
2011. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na ettől félek én is. Nem merek vele találkozni. Mennyi az esélye annak, hogy ez meg fog maradni? Mert ő is hasonlóan érez irántam,ez egy leírhatatlanul jó érzés.
2011. febr. 14. 15:41
 6/13 ediZeJ ***** válasza:
100%
Ha hasonlóan érez irántad akkor nopara csapj bele a lecsóba :D. Nem hiszem h rosszul sülne el... :]
2011. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Reménykedem benne. Köszönöm szépen a válaszokat és a biztatást! :-) De még nyugodtan írhattok, hogy esetleg ti éreztetek-e már ilyet?
2011. febr. 14. 15:45
 8/13 ediZeJ ***** válasza:
100%
Persze x-fire-ön ismertem meg egy lányt aki kb 170 km-re lakott tőlem össze is jöttünk :D jártunk 2 hétig utána megcsalt vagyis pontosabban azalatt a 2 hét alatt is :D de ez nem feltétlen igaz minden esetre ez egy speciális eset volt amibe igen jól belenyúltam... előző voltam :D
2011. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég én is igy voltam ezzel a kérdéssel kedves kérdező ! Csak aztán rájöttem, hogy ez vmi hatalmas fellángolás hisz akit még az életbe nem láttam hogyan is tudnám szeretni! Ő hogy, érzet irántam nem tudom elég furcsa volt a srác egyszer igy egyszer ugy!
2011. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találkozzatok minél előbb.
2011. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!