Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keresztelik át a gyereke...

Miért keresztelik át a gyerekemet állandóan?

Figyelt kérdés
Párom szülei már több alkalommal a másik unokájuk nevét mondták a mi gyerekünknek. Utána persze bocsánatot kérnek, de akkor is elég rosszul esik.
2011. aug. 28. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
A korral jár. Ezen nem kell megsértődni
2011. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

valószínűleg többet vannak a másik unokával,nem?

engem nagymamám hív rendszeresen az anyu nevén,férjemet pedig a kezdetekben az előző barátom nevén szólította véletlenül párszor,de én is szóltam már a kutyára a lányom nevén....

2011. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nyugi én 22 vagyok, a nővérem 34 és még most is a nagyszüleink engem, a nővérem nevén szólítanak sokszor. Már szinte hallgatok arra is. Érdekes, hogy őt soha sem hívják az én nevemen, dehát ez van. Én már megszoktam, szerintem ne vedd magadra.
2011. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ó! A nagymamám volt, h 4.re találta el a nevünket. DE nincs ebben semmi rossz. Sosem sértődtünk meg ezen. Se unokatesóim, se tesóm, se én.
2011. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
engem nagypapám mindig fiamnak szólít... pedig lány vagyok. :D És utána mondja, hogy "vagyis lányom". Meg néha mondja nekem is a másik lányunokájának a nevét. Egyszerűen összekeeri. :) És őt is ugyanúgy szereti.
2011. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Akkor jó:)

Egyébként nem öregek még, és a mi kisfiunkkal vannak sokkal többet. Ezért is lepődök meg mindig.

2011. aug. 28. 10:29
 7/14 anonim ***** válasza:

ez tök normális az ő korukba a korral jár

mi 4en vagyunk unokatesók ha ketten vagyunk akkor mindig azt csinálja kiskorunk óta hogy nekem azt mondja hogy zsuzsigabi t/mert én gabi vagyok tesom zsuzsi/ unokatesóméknál ugy van hogy 1 fiu 1 lány és a lánynak mondja azt hogy kisfiam a fiunak meg hogy kislányom...

2011. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyám a férjemet rendszeresen a kutya nevén szólítja :) Mondjuk hangzásra hasonló (Joey-Zoli)
2011. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyszer a mamámnak nem jutott eszembe a neve. :) aranyos volt nagyon, és fáradt is mondjuk. Szégyellte magát, de megnyugtattam.

Volt olyan is, hogy a legjobb barátnőm pasija a barátnőmet az én nevemen szólította a bulimon. Mosolyogtunk, gimiben is mindig összekevertek minket. :)

Szerintem ezen kár megsértődni!!

23N

2011. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Anyósomnak 8 unokája van, mind fiú.Gyakran keveri a neveket, van, hogy mindenkit felsorol, mire odaér ahhoz, akit akart.Mostanában rászokott arra, hogy mindenkit(gyereket, unokát egyaránt)fiamnak szólít.Így tuti nem hibázik :-)
2011. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!