Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek horgászik a férje az...

Akinek horgászik a férje az segitsen nekem! Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A következő történt: Grill party volt nálunk . Le küldtem az egyik lányt ,hogy hozza fel a garázsból a fagyasztóban lévő italokat.Ő le is ment de ,ami ezután történt az a társaságott 2 pártra osztotta: Sikongva jött vissza,hogy mi milyen koszosak vagyunk és a mi fagyasztonk ,maga a pestis:Az történt ,hogy kicsi lelkem a felső fiokon a következő felmatricázott szöveget találta : Nem étel ,hanem halcsali van benne ne nyuljatok hozzá ! / ezt a szöveget a gyerekkek miatt tettük ki !!!! Ebben rekeszben soha semmi más nincs csak ilyen dolgok : Már a nagyapám is az apám is igy csinálja van 1 rekesz ami csak az ővék ilyen horgász cuccoknak : A társaság horgász tagjai velünk értettek 1 -et : Van még valaki aki szerint ez maga a fertő ?? Ezek az etető anyagok 2ft -ok ha megmarad nem dobja ki a férjem : legközelebb tudja használni ::: Ti hol tároljátok ezeket a dolgokat :: Ha nem rakom be a fagyba akkor megerjed és büdös lesz !!!
2011. aug. 28. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát apum a pincébe illetve a tárolóba helyezi el őket, ahol hideg van
2011. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Néha apám is berakja a csalit a hűtőbe. Persze ez anyámat teljesen kiakasztja :D

De mindig normálisan lezárja, plusz szerintem van annyi esze mindenkinek, hogy nem eszi meg az ilyesmit. Engem ez abszolút nem zavar.

2011. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Teljesen külön van, gondolom zárt dobozban is tároljátok, szóval nem értem a felháborodást, pedig nem horgászok.


A hölgyike ugyanígy felháborodott volna, ha kutyakaját talál, vagy egyebet, és ha ő nem kezd rá, a többiek se nyervognak. :D

2011. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi is ott tároljuk :)

Van néhány színes kis törököző ami nem jó semmire azt be tesszük ezek a csalik alá,hogy a szagot az szívja fel.Ezt hetente cseréljük,kimossuk.

Így tuti még a szag sem megy át a mi kajánkra :)

Remélem tudtam segíteni.

2011. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én az ilyen lányoktól kapok hülyét. Ha el volt különítve a horgászcucc, akkor nem értem a felháborodást. Vendégségben pedig semmilyen esetben nem kezdeném el fikázni a vendéglátó hűtőjét.
2011. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi horgászos kapcsolatom nincs, de szerintem, ha rendesen le van zárva a csalis doboz akkor ezzel az égvilágon semmi gond sincs.

MÁS:

Mekkora egy utolsó paraszt ez a nő?! Ha ilyen vagy hasonló problémám lenne akkor nem ordibálnám szét, hogy megalázzam azt aki MEGHÍVOTT és VENDÉGÜL LÁT, hanem félre hívnám és úgy mondanám meg neki. Ez a minimum, ha vendég vagyok, szerintem. SZÁNALMAS.

2011. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mekkora bunkó.:D Szép kis ismerős.

Legközelebb ne hívd meg.

2011. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a kinek van igaza kérdés eltörpül amellett, hogy csaj marha nagy tajparaszt volt, hogy ebből patáliát csinált.


haza kellett volna küldeni az édesanyjához, hogy nevelje meg, ha még eddig nem sikerült.

2011. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem horgászik a férjem. A hűtő egyik rekeszében, lezárt üvegben/dobozban vannak a cuccai, ide más ételt nem teszünk. Nem értem, mi ezzel a gond, de hogy simán szájon vágnék egy ilyen majmot, aki ezt csinálja a mi lakásunkban, az tuti.
2011. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha rendesen el van zárva a többi élelmiszertől/italtól, akkor szerintem semmi gond nincs vele.
2011. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!