Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek horgászik a férje az...

Akinek horgászik a férje az segitsen nekem! Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A következő történt: Grill party volt nálunk . Le küldtem az egyik lányt ,hogy hozza fel a garázsból a fagyasztóban lévő italokat.Ő le is ment de ,ami ezután történt az a társaságott 2 pártra osztotta: Sikongva jött vissza,hogy mi milyen koszosak vagyunk és a mi fagyasztonk ,maga a pestis:Az történt ,hogy kicsi lelkem a felső fiokon a következő felmatricázott szöveget találta : Nem étel ,hanem halcsali van benne ne nyuljatok hozzá ! / ezt a szöveget a gyerekkek miatt tettük ki !!!! Ebben rekeszben soha semmi más nincs csak ilyen dolgok : Már a nagyapám is az apám is igy csinálja van 1 rekesz ami csak az ővék ilyen horgász cuccoknak : A társaság horgász tagjai velünk értettek 1 -et : Van még valaki aki szerint ez maga a fertő ?? Ezek az etető anyagok 2ft -ok ha megmarad nem dobja ki a férjem : legközelebb tudja használni ::: Ti hol tároljátok ezeket a dolgokat :: Ha nem rakom be a fagyba akkor megerjed és büdös lesz !!!
2011. aug. 28. 11:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk pecások, de nálunk is van egy fiók az állatoknak. Én papagájt tenyésztek. Na nekik az előre bekevert lágykajájuk van kiadagoltan lefagyasztva egy külön fiókban. Nálunk ugyanígy ki van írva (némelyik banga rokon miatt).


A csaj nem normális, remélem tudja, mikor hívjátok legközelebb!

2011. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ugyan mi nem horgászunk, összvissz kétszer ragadtattuk magunkat ilyesmire, nem tartunk otthon csalit, de nektek van igazatok. Mi baja lenne a többi kajának attól, ha jól lezárt dobozokban, külön polcon vannak a halcsalik?

A másik, hogy hogy lehet valaki olyan bunkó, hogy elmegy a másikhoz vendégségbe és ilyen paraszt módon kritizálja a vendéglátóit?

Úgyhogy nem horgászóként is veled értek egyet. Én ilyen bunkó vendéget nem hívnék többet.

2011. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nektek van igazatok.Nállunk is így van jól lezárva zt kész is.


Az meg már más kérdés,hogy olyat kapott volna a hölgyike,hogy még dédmama korában is szégyenkezett volna.


Amúgy Én is megkaptam már,hogy de gusztustalan,és akkor közöltem,hogy ha nem tetszik OTTHON lehet másképp.

2011. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!