Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen helyzetben...

Mit lehet ilyen helyzetben csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval 14L vagyok. Nagyon idegesít anyukám viselkedése otthon. Pontosabban az, ahogy öltözködik. Általában bugyiban van meg egy pólóban. Ez elvileg oké lenne. De akkor is bugyiban van, amikor megjön neki. És néha átázik, és akkor sem cserél bugyit. És látszik a betétje. Ráadásul fölteszi a lábát az asztalra. Így kb. az egész bugyija látszik. A másik az, hogy melltartó sincs rajta. Úgy lógnak a mellei, mint egy 60 évesnek... És ráadásul van, hogy úgy teszi a kezeit, hogy a hónaljszőre is kilátszik. Ezt én undorítónak tartom. Próbáltam vele komolyan beszélni erről, de csak szemtelennek tartott és azt mondta, hogy ne mindig rajta lovagoljak O.o Ezzel most mit csináljak? Annyira zavar...
2011. aug. 28. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyél neki karácsonyra, vagy a szülinapjára egy szép melltartót! Ha már beszéltél is vele erről, akkor nagyon nem tudsz vele mit csinálni!
2011. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani,,de anyukád ha ezt otthon csinálja,akkor mi a bajod? Ne cseszegesd,, nyilván dolgozik és fáradt és egy kicsit el engedi magát.

Ha már az ember otthon sem csinálhat amit akar az már kib@szás,,,már bocs ne néz oda ha nem teszik.

Tuti le pontozol ,de nem érdekel!Ez a véleményem!!

2011. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hajjajj ez már tényleg ciki! Akadj ki rá és mond meg neki,hogy " anya felnőtt nő vagy, és azt amit csinálsz eléggé cikinek tartom!! " Talán észbe kap..! Az biztos ,hogy ez neked kellemetlen! 2-en éltek otthon?
2011. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha átázik és koszos marad a bugyi, az valóban nem szép látvány, megértem, ha zavar, de a többihez semmi közöd! Ha a betét látszik, hát látszik, ha lóg a melle, arról nem tehet és legalább már otthon ne legyen muszáj melltartót hordania, ha nélküle kényelmesebb! Na meg amilyen melegek voltak most, naná, hogy nem akart még egy melltartót is a pólója alá!

Kicsit valóban szemtelen vagy, amúgy meg akármilyen, ő az anyád, aki megszült (majd megtudod, milyen az, ha neked is lesz gyereked), felnevelt, most is abból élsz, amit ő keres rád, azt eszed, amit ő főz, abban a lakásban laksz, amit ő teremtett meg a számodra, ő takarít, stb. Szerintem fogd be a szád és hálás legyél neki, ne kritizáld! Ha holnap ne adj isten valami történne vele és egyedül maradnál, milyen lenne az életed? Szerintem a minimum, hogy visszasírnád még a kilátszó betétjét is.

Ja és ki tudja, te milyen leszel ennyi idősen? Lehet, hogy neked is lógnak majd a melleid...

2011. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én szőfóbiámnak is valami hasonló volt a kiváltó oka...Én sem tudtam mit tenni anyám ellen :/

Ne legyél vele egy légtérbe ha ilyen,szerintem sem elfogadható ez a viselkedés.Otthon otthoni cuccban kell lenni,nem pedig fehérneműben ás félmeztelenül!....

2011. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szőr**
2011. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a betétes dolog engem is zavar egy kicsit, az én anyukám is hasonló beállítottságú. Számomra ez egy nagyon intim dolog, nem szeretem, amikor mindenki látja, hogy nekem épp megjött. Nekünk olyan kukánk van, aminek nincs teteje, és rendszeresen a tetejére van dobálva a papír, a betét, közszemlére téve, hogy ő most éppen menstruál. Nem szeretek minden wc-re menetelkor szembesülni a dolgokkal. Én megpróbálom a legfeltűnésmentesebben elhelyezni a kukában betétet, tampont.

Meg az ilyen női problémákat is elmeséli nekem, hogy éppen milyen folyása van, hogy biztos gombás fertőzése van neki. Na ez az, amitől kiakadok csendben. Én ezekre nem vagyok kíváncsi :S

De inkább nem szólok érte, mert ő biztos így érzi magát jól. Próbáld meg te is elfogadni, tudom, hogy nem egyszerű.

2011. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké, hogy fáradt, dolgozik, takarít...stb De egy anya dolga az is, hogy példát mutasson a gyermekének, felkészítse őt az életre, arra, hogy hogyan kell viselkedni akkor, ha már a gyermeke házas lesz! Ő ilyen példát mutat, hogy véres bugyiban rohangál a lánya, férje előtt? Ez igénytelenség!
2011. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is elég undorító:S Aki otthon ilyen az nyilván más dolgokhoz is így áll, ilyen hányaveti semmilyen, nemtörődöm módon... Mert mondjuk elég nagy lenne a kontraszt ha mondjuk munkában szépen csinos felöltözik, frissen borotválva, frissen mosott szép tiszta ruhában, úgy ahogy azt illik, otthon meg ilyen... Szóval itt inkább az a gond, hogy ez azt sejteti, hogy valószínűleg más dolgokban is ilyen igénytelen. Mert akárki akármit mond, ez az...koszos véres bugyi, szőrös hónalj, ami már büdös is, hiszen a szőrszálakon jobban megtelepednek a bacik...hát bocs, de ez undorító és baromi igénytelen, ha valaki nőnek születik próbáljon már úgy is kinézni. Nem kell otthon kisestélyiben mászkálni, én sem vagyok abban, hanem egy sima melegítőben, de nem úgy nézek ki mint egy ork...
2011. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak mondom, hogy NEM DOLGOZIK. Egész nap ül otthon. Nem is főz, apu munkahelyén ebédel, és a suliban.
2011. aug. 28. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!