Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben szólni kell...

Ilyen esetben szólni kell rendőrnek?

Figyelt kérdés

Elég gáz, még leírni is szégyenlem.

A saját bátyámmal karamboloztam, eszméletlen.....

De nem tettünk semmiben sem kárt, amit ki kellene fizetni, csak egymás autójában, hát..jobban mondva ő az enyémben, mert ő volt a nemnormális, de ezáltal az ő kocsijának is baja lett. Még sosem baleseteztem, de ha a két fél megegyezik, akkor nincsen semmi ugye?

Azért azt nagyon nem akarom, hogy neki bármiféle ügye legyen belőle.:(


21N


2011. aug. 28. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
.
2011. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rendőr akkor kell, ha nincs megegyezés, ki a hunyó. Vagy akkor ,ha személyi sérülés történt.
2011. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tesztek feljelentést akkor nem származik gondja belőle, viszont a biztosítás miatt jó lenne ha értesítenétek a rendőröket.
2011. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

na jó, csak az a gond, hogy a szeretetem sokkal nagyobb iránta, mint a dühöm, ami úgyis elmúlik....

nem akarok neki kellemetlenséget:(

2011. aug. 28. 16:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha értesíted a rendőrt büntetőpontot kapsz.


A biztosító társaságot kell értesíteni és ők fizetik ki a kárt.

2011. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kell rendőr. A kárt nyújtsátok be a biztosítóhoz és annyi.
2011. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Mi az, hogy "eszméletlen"? A bátyád? Ha orvoshoz mentek, az orvos hivatalból tesz feljelentést. Ha úgy írtad, hogy eszméletlen az eset, akkor lenyelitek az anyagi kárt, bizosító biztos nem fizet "zsebből".S akkor kettőtök ügye marad.
2011. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiam ugyanezt csinalta velem a hazunk elott. Biztosito azt mondta, nem olyan ritka dolog az ilyen. Mivel egy biztositonal vagyunk, igy nem kellett semmit fizetni egyikunknek sem, mindket kocsi meg lett csinalva. (Azt hittem, szettepem a kolykot)
2011. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

hát az az eszméletlen, hogy a bátyámmal karamboloztam.

Hát mégis ennek mennyi volt az esélye??

Nekünk semmi bajunk sem lett, meg végül is a kocsiknak sem lett olyan hű de nagy baja, picit megtört mindkettőnké.

2011. aug. 28. 16:59
 10/16 A kérdező kommentje:

Mi nem a házunk előtt, hanem mamámnál. Az útnak minkét oldalán, ami vetet a házához sűrű fasor van, plusz egy beláthatatlan kanyar. Én szépen döcögtem be az úton, ő meg kifelé csak szereti azt a kanyart....ha értitek....

Tudtam, hogy ott van mamánál, mert csomó cuccot vittünk neki, és gondoltuk két kocsival gyorsabb a dolog, na mind1... és pont összetalálkoztunk

2011. aug. 28. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!