Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha a családunk gazdag?

Baj, ha a családunk gazdag?

Figyelt kérdés

Apukámnak elég jó munkahelye van, és a stílusa is olyan, hogy könnyen bevágódik az embereknél. szóval elég sokat keres.


Valamelyik nap hazahoztam az új barátomat. Elképedt, hogy "milyen házunk van". Meg hogy szerinte ez eléggé felvágás.. (ők amúgy elég szegények, de engem nem érdekel) Különben semmi felvágás nincs a házunkban, normális kertes ház...


A szomszédok is egy csomót pletykálnak rólunk, meg hogy biztos valami drogkereskedő az apukám, ezért van sok pénzünk.. -.-''


Miért viselkednek így felnőtt emberek??


16/L


2011. aug. 28. 16:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Mert a magyar olyan, ha neki szar, legyen másnak is, és akinek jól meg, az dögöljön meg. Röviden ennyi az oka. :)
2011. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Na de ennyire nincs jobb dolguk az embereknek? Tegnap is kinyitottam az ablakomat reggel, vettem pár mély levegőt, és hallottam, ahogy az öregek rólunk beszélnek..


Ja és hozzá kell tennem, hogy rólam is mindent össze-vissza pletykálnak. Pl abortuszom is volt! Jó, hogy nem tudok róla.. :))

2011. aug. 28. 16:56
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

irigyellek..

16/L

2011. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, irigykednek. Barátod nem tudom miért mondott ilyet, de nem szép dolog. Ugye nem szoktál suliban "menőzni" hogy gazdagok vagytok? Mert ez a lényeg, ne szállj el magadtól, és kész, aki tényleg a barátod, barátnőd stb. ők elfogadnak így, és nem fognak rád irigykedni emiatt. A többieket meg le kell szarni, azért mert valaki jól él, nem kell érte bántani. Ja és mi nem vagyunk gazdagok, nem azért írom, épp hogy megélünk, de engem sosem zavart ha valaki gazdag, sose irigykedtem.
2011. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem az egyetlen dolog amire számíthatsz, hogy kiáll melletted a bajban, az a PÉNZ.
2011. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
mit dolgozik a faterod ?
2011. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem kell rám irigykedni...


Te is ugyanúgy megkaphatod azt, amit én is. Mert nem kapok iPhone-t, meg 30.000 ft-os ruhákat.. :)

Nincs is szükségem ilyenekre.


Évente 2x megyek vásárolni, egy ruháért max 3000 ft-ot adok ki. (3-4 farmer, 5-6 póló)

2011. aug. 28. 16:58
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Irigység, ennyi az egész. Ha nem tudnád, Magyarországon csak bűnözéssel, piszkos módszerekkel lehet meggazdagodni, az, hogy valaki tanult és dolgozott a vagyonáért, az teljesen elképzelhetetlen!


Ez van.

2011. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem menőzök vele.

Bár ha azt menőzésnek vesszük, hogy ők párizsit esznek, én meg a legdrágább csirkemellsonkát.. Akkor menőzés.. De hát senki nem nézi, hogy mit eszek :P


Barátnőim nincsenek, eléggé magamnak való vagyok, és csak fiúkkal tudok kijönni. 2-3 fiú barátom van

2011. aug. 28. 16:59
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van. Ahol mi lakunk, ott mi élünk a legjobban. Elég tehetős a családom és minden nap mi vagyunk a téma. Nem foglalkozunk túlságosan velük. Egyébként mi soha nem vágunk fel ezzel, nem vagyunk sznobok sem.

Szegényebb embereken például segíteni is szoktunk. Múltkor is Erdélyi magyaroknak vittünk ruhákat, élelmiszert stb.

15/L

2011. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!