Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gazdag férfival való...

Egy gazdag férfival való házasság ennyire megváltoztatja az embereket?

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársam: a szülei válásakor 4 éves volt, a húga 2. Anyagilag nagyon rosszul álltak mindig:a lányok ócska, kopott cuccokban jártak, nem volt biciklijük, albérletben éltek stb. Aztán az édesanyjuk összejött egy pasival aki feleségül vette. Azóta mintha kivirágoztak volna: a lányok gyönyörűszép csinosak lettek, van mindkettőnek autója, divatos ruháik, az anyuka szintén olyan mintha kicserélték volna, teljesen mások lettek. Érdekes látni, hogy egy férfi ilyen hatással van egy családra.
2011. szept. 2. 21:23
 1/9 A kérdező kommentje:

Jah majd kapom az "Irigy vagy nagyon" válaszokat, de nem vagyok irigy. Jóban voltam azzal a lánnyal a suliban anno, de mivel elköltöztek megszakadt a kapcsolat és csak most találtam meg a neten. Valamilyen szinten örülök is neki, mert sokáig nélkülöztek.

Csak meglepődtem, hogy ennyire kicserélődtek.

2011. szept. 2. 21:26
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Jaj. Nem igaz, hogy nem érted. Hűh..
2011. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a megváltozás?

Még szép, hogy nem jár ócska ruhákban, mikor futja normálisra is.

2011. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem: régen kis visszahúzódó lány volt mindkettő, most meg telel lettek önbizalommal, modellkednek
2011. szept. 2. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
hát modellkedjenek hogyha megtehetik
2011. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a jólét önbizalmat ad, és igen is, boldogít valamennyire.

Engem az lep meg, hogy ilyen rossz körülmények között hogy talált az anyuka ilyen tehetős társat?Nagyon szép volt, vagy jó helyre járt szórakozni?Hogyan sikerült neki?

2011. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát fiatal volt még, most lehet olyan 40 év körüli, akkoriban mondjuk 35 felé lehetett és igen, csinos volt. Magas, vékony. Szegény sokáig elég padlón volt, alig talált munkát, itt a kis ABC-ben volt pénztáros meg takarítást vállalt meg ilyenek. Most meg a férj cégénél dolgozik az adatlapja szerint.

De amúgy nagyon kedves is volt: mindenkihez volt egy jó szava, aranyos volt nagyon.

2011. szept. 2. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy ez a férfi miatt van mert a ruháktól nem leszel magabiztosabb inkább most érhetek meg lelkileg

lehet hogy most lett komoly párkapcsolatuk, most éreztek rá a bulizásra ilyen korszaka mindenkinek van pénztől függetlenűl.

2011. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A penz nyugalmat ad. Ha nem kell stresszelned a megelhetes miatt vagy agyondolgoznod magad ugy hogy felmosorongykent ersz haza minden est, akkor nagy energiak szabadulnak fel, az egyeniseg kibontakozik es az onbizalom szarnyakat bont. Sok megalkuvasra vagyunk kenyszeritve, hogy biztositsuk a megelhetesunket. Fizikailag is korlatozva es lelkileg is gatolva. Mindenki megvaltozik (vagy onmaga lesz?) ha ezek nincsenek.
2011. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!