Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt az au pair munkát elvállal...

Ezt az au pair munkát elvállalnátok? Korrekt ajánlat?

Figyelt kérdés

Franciaország, Párizstól 25 percre. 3 gyerek, 7, 5, és 3 évesek. Hetente 4x (szerda kivételével) reggel kb. 1 óra munka (suliba készítés, kísérés), utána 4-re kell értük menni, addig szabad vagyok. A szülők fél 7 - fél 8 között jönnek haza. Szerdán a két nagyobb egész nap otthon van, így reggeltől kell velük lennem estig :S


Emellett házimunka, amit szabad délelőttjeimen kell beosztanom, naponta kb. 1 órát. Hát elég nagynak tűnik a házuk, nem tudom, hogy tudom heti 4x1 órában megcsinálni, mert ugye szerdán egész nap gyerekezni kéne.


Ehhez 300 eurót fizetnek havonta. Nem sok, de au pair fizunak átlagos. Nem tudom viszont, hogy milyenek arra az árak + még nem kérdeztem rá, hogy mit fizetnek ezen felül (nyelvsuli, repjegy, bérlet..), ez sem mindegy.


Ha nem lenne tök szimpi a család akkor már dobtam volna őket, de nagyon édesek a gyerekek, a család is nagyon kedves, már előre felajánlották, hogy fogadhatok majd látogatókat ha akarok, és elég rugalmasak akár szabadnapok tekintetében is, viszont ezeket sem fizetnék.


Ti mit tennétek?


2011. aug. 28. 20:23
1 2
 11/12 anonim válasza:

Utolso vagyok;


Nem exert hanem ezert...

Es a vege lemaradt h nekem sokat kellett vezetnem.

2011. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ausonia ***** válasza:

ezért nem kéne rögtön ítélni,nem ismered a sztorimat. :)én is irodával voltam kinn, képzeld, nem feketén,eszembe se jutott volna.tudod mit mondta, amikor hívtam őket, hogy ez nem volt a szerződésben? hogy beszéljem meg velük, ők nem tudnak(akarnak) segíteni.

én mondm, az enyém csak egy példa, ahogy a tied is. ismerek én is olyat,aki nagyon jól elvolt. csak néha nem árt tapasztalatot cserélni, hogy mindent mérlegelni tudjon az illető,aki segítséget kér.

2011. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!