Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglátni, és beleszeretni?!

Meglátni, és beleszeretni?!

Figyelt kérdés

Tegnap egy barátnőmmel beültünk kávézni, és összefutottunk barátnőm egyik ismerősével, aki leült hozzánk kb. egy órára. Helyes volt első látásra is, de ahogy elbeszélgettünk valami nagyon különlegeset éreztem, annyira kedves, közvetlen, vicces, hihetetlenül művelt volt. Azóta csak ő jár a fejemben. Nem vagyok egy olyan típus, aki rögtön beleszeret egy helyes pasiba, még sosem voltam szerelmes, de ez valami annyira fura érzés volt!

Sajnos kiderült, hogy van barátnője, egy nagyon szép, csinos lány. De ha nem lenne neki, szerintem rám akkor sem tudna úgy nézni, mivel teljesen más karakter vagyok mint a barátnője.

Az a fura érzésem van, hogy nekem még találkoznom kell vele. Veletek volt már hasonló? Hisztek a vonzás törvényében? Ha sokat gondolok rá, és elképzelem, hogy lesz valami köztünk, akkor az valóra válik?


2011. aug. 28. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha sokat gondolok rá, és elképzelem, hogy lesz valami köztünk, akkor az valóra válik?



Sajnos nem feltétlenül, mert az ő döntését a te vágyad vajmi kevéssé befolyásolja. Ez akkor működik, ha valami kizárólag rajtad múlik.

2011. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hajjaj hányszor volt velem ilyen...

A vonzás törvényében nem hiszek. Szerintem csak azzal hogy rá gondolsz nem fog beléd szeretni/felhívni téged. Azért tenni kell.

2011. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:02


Es megis mit kellene tenni?

En hiszek a vonzas torvenyeben, de a szabad akaratban is. Tehat, ha valamit a masik fel nem akar, akkor az en akaratomat nem tudom raeroltetni.

Kerdezo, igen, nalam is volt ilyen, en sokat gondoltam ra, es lett is koztunk valami. De nem hittem elegge onmagamban, legbelul nem hittem el, hogy eleg jo vagyok es megerdemlem a legjobbat- en ezzel magyarazom azt, hogy nem volt hosszu eltu es tovabblepett. Ne konkretan ot kepzeld el, hanem azt, hogy milyen szamodra a tokeletes, az ideal. Es meg valami: ne azt kepzeld, hogy LESZ kozottetek valami (es itt most nem a konkret pasirol beszelek), hanem azt, hogy VAN. AZt, hogy mar most ott van melletted az idealis pasi, jatszd el, hogy mar boldog parkapcsolatban elsz, es ami a legfontosabb, erezd at!

2011. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:09


Kedves válaszoló, de nem veszélyes ez, hogy teljesen beleélem magam, és hatalmasat koppanhatok a végén? De nagyon örülök, hogy van valaki aki ebben hisz! :)

2011. aug. 28. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen :)

Pl én és a férjem :)

2011. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 82%-os vagyok.


Mit kell tenni? Pl ismerkedni kell azzal aki tetszik nekünk. Nem mondom, hogy ribisen nyomulni, de barátkozni mondjuk. Jó persze a kérdező esete necces, mert a pasinak van barátnője, az úgy már más dolog.

Most nem azért, de ez a vonzás törvénye szerintem egy hókuszpókusz amit sokan elhisznek. Nem mondom, hogy nem jöhet be, de anélkül is bejött volna az a bizonyos dolog, ha nem használják a vonzás törvényét. Pl: azt hiszed, hogy azért szeretett beléd XY mert a vonzás törvényét használtad, közben meg mikor meglátott téged rögtö,n megtetszettél neki. Meg ha pl Brad Pittre gondolok akkor majd belém fog szeretni mert rá összpontosítok?

Na mindegy is, az utolsó mondataimból egy vita fog kerekedni és szerintem úgysem tudjuk majd meggyőzni egymást, szóval zárom soraimat.


Kérdező: szerintem próbálj meg vele barátkozni. Esetleg jelöld be facen vagy ilyesmi.

2011. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!