Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 vagyok, és azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 vagyok, és azt hiszem kezdek beleszeretni a 43 éves tanáromba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Inkább azonnal távolodjak el tőle, vagy hagyjam hogy elmúljon ez az egész. Az agyam játszik velem szerintem. Illetve remélem, hogy csak erről van szó :S. De egy ideje ugy vettem észre, hogy én is bejövős vagyok neki.
2011. okt. 12. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tanulj
2011. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, azzal nincs gond! Tanulok ezerrel.
2011. okt. 12. 19:16
 3/13 anonim ***** válasza:
inkább hajts fiatalabb csajokra neki már lógós...
2011. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Több lehetőség van:

1. Foglalt: hagy a francba, nem éri meg az egész.

2. NEM foglalt, de itt is több lehetőség van.

a.) Nem jössz be neki: Akkor is hagyd, ismételten felesleges...

b.) Bejössz neki: Itt kivárni kell, vagy sulitváltani. Nyilván felsőoktatásban tanulsz, vagy egyéb tanfolyamon, esetleg azt várd meg, amikor már nem vizsgáztat téged.


22/L

2011. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :). Ő pedig tanár, nem tanárnő.
2011. okt. 12. 19:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja akkor biztos bölcsész vagy -.-'

vagy egy unatkozó kislány. Mégis honnan veszed h bejössz neki? Elhívott valahova?

2011. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom meg, miből gondolom, hogy tetszek neki, de van rá alapom. Kislány meg már rég nem vagyok.. Habár megvan az a szerencsém, hogy 23 évesen is 17-nek néznek MAXIMUM :)
2011. okt. 12. 19:22
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bölcsész, csak zseni :)
2011. okt. 12. 19:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor sem értem, hogy hogy nincs olyan fiú akit ismersz és tetszik. Pont a tanárodba kellett beleszeretni.
2011. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, ezt én sem értem. De sose érdekeltek a korombeliek, túl "komolytalanok" voltak, vagy én voltam túl komoly hozzájuk. Most érdekelnének, nemrég chateltem is valakivel, de ő is csak játszadozott velem egy kicsit, aztán amikor már nem voltam neki érdekes, hanyagolni kezdett... Én viszont már-már szerelmes voltam.
2011. okt. 12. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!