Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem tudok egy "földi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok egy "földi" férfiba se beleszeretni?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok. Egyetlen egy földi férfiba se voltam még szerelmes. Életem első és egyetlen szerelme Marco. (Marco a Jéghegyek Népe című könyvsorozatban szerepel). 8 éve szerelmes vagyok belé. 8 éve minden éjszaka róla álmodok. 8 éve nem telik el úgy egy nap hogy órákon át ne gondoljak rá. És most nem túloztam! Olyan mintha minden nap velem lenne. Tudom hogy ez őrültség mert Marco egy kitalált szereplő jobban mondva karakter. De nem tehetek róla nem tudom őt elfelejteni, és már kinyír ez a plátói szerelem! Nagyon sok férfival megpróbáltam már elfelejtetni Marcot. Egyszer sem sikerült. Most mit csináljak? Kérlek titeket normálisan válaszoljatok!
2011. szept. 14. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki legalább nem veszekedtek;-)
2011. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dilettáns döggomba ***** válasza:
46%
Sürgősen szállj le a földre.
2011. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Dobj egy képet magadról és megfejtjük a rejtélyt!
2011. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Akkor próbáld földönkívüli férfival, mit bánom én.
2011. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dr. Endressy László ***** válasza:
46%

Valami gyerekkori psziohotikus zavar.


üdv.

2011. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudj, de 26 évesen már egy kicsit komolyabban kellene gondolkoznod. Te már egy érett nő vagy, nem pedig egy tini lány. Ez a viselkedés a pubertás korba vezethető vissza és én úgy látom, te valahogy itt megragadtál. Tényleg a földre kellene szállnod és átgondolnod, hogy mit is akarsz. Milyen pasira vágysz igazából? És milyen céljaid vannak az életben??? Próbálj a valós céljaidra összpontosítani. Járj emberek közé, próbáld magad lekötni valamivel, ami elveszi a figyelmedet a hülyeségekről. Lehet, hogy túl sok szabad időd van. Egy komoly munka, vagy vizsga a suliban biztosan elvenné a kedved és az időd az ilyen gyermeteg gondolkodásról. Igazán nem akarlak megbántani, de valakinek észhez kellene térítenie, mert ez szerintem nem éppen felnőttes magatartás!!! Olyan mint ha nem akarnál, vagy nem tudnál felnőni. Van testvéred?? Vagy túl kevés figyelmet kaptál gyermekkorodban, vagy túl sokat és ezért élsz még mindig álomviálgban.
2011. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 MolotovPunk ***** válasza:
73%

Ja ja.Valós célok kellenének neked már ennyi évesen.

Előttem szóló jól mondja.

Ébredj fel a mese világból.


Azt mondják,ha 18-22 éves koráig nem volt szerelmes az ember sohasem legalább egyszer,ott már bibi van.

2011. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Anyukám a szerelem nem a hollywoodi elsőlátásra marhaság,hanem egy lassan kialakuló kötelék.
2011. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Az előttem szólónak repült a zöld a kéz (na nem az arcába!)

Ez biztos kamu, de legalább szétröhögtem az agyam.

A megoldás egyszerű: fogod a könyvet és kidobob a kukába (a gennyesarcú Palkóval együtt), ezzel leszámoltál a 8 évnyi időpazarlással. És nehogy elkezdj sírni ez nem olyan könnyű, vagy stb, a valódi hús-vér emberek semmivel sem pótólhatók, főleg nem légvárakkal.

Ha találkoztál volna igazi férfival, nem lenne kérdéses, hogy kit tartasz fontosabbnak.

2011. szept. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a foldi ferfiak nem jonnek be elnezhetsz a Naboo-ra vagy a Tatooine-ra, bar ez utobbi helyen sok torz alak is jar a pub-ba. Ha meg az egyenruhasokra gerjedsz akkor menj el a Coruscant-ra es jelentkezz szolgalatra :D
2011. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!