Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másba beleszeretni? L/15

Másba beleszeretni? L/15

Figyelt kérdés
A volt barátom lassan 1 hónapja szakított velem interneten, oka az volt, hogy már barátilag szeret, nem tudja igazán mit érez. Élőben nem akart találkozni :/. Azóta azért mindig ír kedvesen facebookon. Egy gimibe megyünk, szóval 4 évig évfolyamtársak leszünk.(A családunk is jóban van egymással, az anyukája is támogatta ezt a kapcsolatot). Nehéz lesz úgy érzem, hiszen én tényleg szeretem őt, és mindennap látni rossz lesz:/.. Nem az a csajozós típus, de akkor is lesz neki előbb utóbb valakije. Nekem fájna látni :SS. Tudom, hogy vannak jó, helyes srácok... De még hogyan szeressem őket úgy mint a volt barátomat???:(
2011. aug. 16. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Csak nem jól meghúzott és otthagyott tipikus esete?


Az meg eléggé érdekes, hogy szüleitek támogatta a kapcsolatot... Én lányomat tapizná valaki 14 évesen, eltörném az illető kezét.

2011. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szexeltünk, nem is tapizott ő, kézfogás volt, puszik, csókok. Visszafogott fiú ..
2011. aug. 16. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aranyosak vagytok :)


Nyugodj meg, foglald el magad máshogy, eleinte lehet rossz lesz a suli, de egy reggel majd arra ébredsz, hogy már voltaképp nem is fáj, aztán lassan majd jön egy kedves srác, aki belemosolyog a szemedbe, és akkor azt se tudod majd, hol vagy. ;)


Fiatal vagy, annyi minden vár még rád!

2011. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben kb 1 évvel ezelőtt.Eleinte nagyon nehéz lesz,de aztán egy idő után megszokod és majd fog jönni egy olyan pasi,akit mégjobban fogsz szeretni,mint Őt.

Sok sikert.Puszi.

2011. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló szitu...nyáron szakitott velem a fiú..megfogadtam majd visszahódítom...eljött az évnyitó napja.....rá néztem és akkor jöttem rá h nekem ő nem kell!!! ő meg próbált vna vissza szerezni de nekem ő már nem kellett:D ne törödj vele..lesz neked jobb :))
2011. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!