Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom állandóan más "jó"...

Párom állandóan más "jó" nőkkel foglakozik!?

Figyelt kérdés

Páromat felidegesíti, ha szerinte "jó nőknek" gáz pasijuk van. Képes ezen órákat morogni, ha megtudja/meglátja hogy szerinte "jó nők igénytelen csicskákkal" jönnek össze.

Csakhogy ez nekem rosszul esik, én meg azt nem tudom megértni hogy itt vagyok neki én (szerinte nem létezik nálam jobb, tény hogy elismerést kapok a férfiaktól és az egom is meglehetősen magas) és mégis más "jó" nőkkel foglalkozik az ismerősei körében!

Szerintetek ez miért van? Természetesen ő is meglehetősen elvan ájulva magától, rendszeresen jár konditerembe. Volt, hogy azt is mondta hogy abba hagyja az edzést, ha már ugyis minden nyominak jut nő. (Persze nem gondolta komolyan)

De nekem ezek a kijelentései nagyon rosszul esnek. Mit gondoltok?


2011. aug. 29. 01:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mondd neki,hogy:Ugyan drágám,neked is jó nő jutott.Minden nyominak juthat jó nő.:D
2011. aug. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát két variációra tudok gondolni:


1. Eddig elvolt magával hogy ő a menőcsávó akinek jó nője van --> mostmár minden nyominak van jó nője --> máris nem olyan kiemelkedően menő.


2. A "jó nők" akikről beszél igazából bejönnek neki is és bosszantja a dolog, hogy nála (szerinte) rosszabb pasik szedik fel őket, talán azon is elgondolkozik, hogy mi lenne ha ...

2011. aug. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

01:47 Köszönöm!

Erre gondoltam én is. Mármint hogy elöttem falta a nőket, nem akart kapcsolatot. Csak egymásra találtunk. És lehet ilyenkor elbizonytalanodik, hogy neki most már meg kell "elégednie" 1 nővel. És nem váltogathatja szabadon a csajokat, ahogy épp kedve tartja. (Mert akkor elveszítene)


És szerinted ilyenkor hogy reagáljak? Mi a jobb, ha kiakadok vagy ha nem mutatom ki, hogy zavar?

2011. aug. 29. 01:59
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

"Természetesen ő is meglehetősen elvan ájulva magától"


Írásodból ítélve,igen rendesen el vagy szállva magadtól,meg a pasid is.Zsák a foltját..Bár ha ennyire mindig a jó nőkkel foglalkozik,nem tudom te mennyire lehetsz olyan nagy szám..

2011. aug. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
szerintem már a párod már nem utánad érdeklődik, hanem a "jó nők" iránt.... ha vmi is volt, részéről elmúlt...
2011. aug. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
tegyel ugy mint aki nem is hallja! ne reagalj es ne valaszolj!szerintem az a celja hogy teged feltekennye tegyen! ne add meg neki ezt az oromet! es foleg ne kezdd el te meg dicsergetni a jo pasikat! sot! ha nagyon kakaskodik megmondhatod neki hogy a kulso mulando a belso ami szamit meg a jo noknek is .neked meg kulonosen! ne hagyd hogy kiakasszon! legyel hatarozott es onbizalommal teli. lassa rajtad hogy nem zavar teged a kicsinyes megjegyzese . a tobbi valaszolot pedig figyelembe se vedd! ne is reagalj,akkor kulomb leszel naluk! ha vegkepp nem valik be a jo pasid,egyebkent nekem is inkabb a nyomi pasik a szimpatikusak pedig nem vagyok jo no.igaz,rossz sem! sok sikert!
2011. aug. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
elozo vagyok! tehat ha a jo pasid nem valik be .ne keseredj el nem eri meg! egoista tipus lehet,tul sokat foglalkozik magaval. nem tudna boldogga tenni! talasz kulombet a nyomik kozott,azok legalabb megbecsulnek es igyekeznek boldogga tenni!
2011. aug. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

A párodnak fel kéne fognia, hogy a szépség relatív!

Mert lehet szerinte "nyomi" az a férfi, akivel egy "jó" nő összejött, de annak a nőnek biztos tetszik a férfi, azért is van vele.

Mondd ezt meg neki, hátha felfogja, hogy nem úgy van a világ, ahogy ő gondolja!

2011. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

attól, h valaki nem egy világszépe még lehet nagyon normális, rendes ember.

engem pl taszítanak a tipikus jó pasik, sokkal többet számít, hogy milyen a személyisége a páromnak.


egyébként meg xard le magasról ezeket a dumáit. majd lenyugszik.

2011. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Most ez kicsit elvont, de szerintem van benne igazság... Szóval a régi időkben még csak törzsek voltak, kb 50 fő... Abból fele férfi fele nő... Idősek, fiatal gyerekek kilőve, terhes-foglalt csajok kilőve, mi marad? 4-5-6 nő jobb esetben. És akkor ki irányítja a dolgokat? az alpha hím... De most nem törzsi körülmények között vagyunk és nem tudja úgy megszabni, hogy ki kivel és mikor :) Szerintem ennek lehet egy kis hatása a jelenben. "-Jó nő és nyomi pasi, ez felháborító!-gondolja" "Ha most én lennék az ALPHA híme a törzsnek, akkor csak szárazkenyéren és vízen élnének" vagy valami hasonló, de gondolom érted...
2011. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!