Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért figyel állandóan?

Miért figyel állandóan?

Figyelt kérdés
Van apának egy 3. unokatestvére (nő). Annak van 2 fia. Egy 20 éves és egy 17 éves. Szóval akkor ezek nekem nagyon messziről, de rokonaim. Én 13 éves vagyok. Soha nem voltam náluk, mert nem tartjuk a kapcsolatot. ( vagyis anyáék nem tartják velük), de ha találkozunk a nővel akkor azért beszélgetünk vele. (nincs harag köztünk.) Szóval nyáron végén találoztunk ezzel a nővel. Anya mondta neki, hogy épp iskolát váltok és oda megyek tanulni ahová az ő nagyobbik fia jár. Erre ő mondta, hogy jól tette anya, hogy átiratott, mert nagyon jó suli. Még beszéltek másról is és elmentünk. Akkor kérdeztem anyától, hogy hogy hívják a fiát, mert én nem ismerem. Mondta anya, hogy mi a neve, megkerestem facebookon. Én és ez a gyerek is busszal járunk a suliba. Reggel amikor odaér a buszmegbe elkezd bámulni amikor meg odanézek elkapja e fejét vagy a szemembe néz amitől elpirulok. A buszon én álltalában ülni szoktam ő meg áll és van, hogy fél perci lehajtott fejjel nézi a táskám, vagy engem. A suliban ők mivel már nagyok mindig fent vannak az emeleten fentről szokott lefelé nézni. Amikor megyek lent a földszinten és felnézek, természetesen engem néz. Köszönni nem köszön. A facebookon nem ismerősöm. Nem is biztos, hogy tudja, hogy ki vagyok én. Még soha nem beszéltem vele, de bevallom egy kicsit tetszik. Egy valamit nem értek mit néz rajtam?? Miért néz? (nem vagyok valami vékony. Egy átlag magasságú vagyok, hosszú barna hajam van)
2011. okt. 29. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.lehet h ismerős vagy neki,csak nem tudja h honnan

2.lehet h nem is téged néz

3.lehet h tetszel neki

4.lehet h azért néz mert új vagy

5.lehet h csak azt szeretnéd h téged nézzen(mert tetszik neked) és így beképzeled h téged néz


Sok lehetőség van.

2011. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd már meg tőle:)
2011. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 balazs00xx válasza:
beszélj vele, ha tetszik járjatok:) puszim
2011. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tetszel neki csak nem mer szólni
2011. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bánomisén ***** válasza:
Menj oda hozzá, mutatkozz be neki, mondd meg, hogy rokonok vagytok, utána figyeld meg, hogy még néz-e. Vagy akár meg is kérdezheted.
2011. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!