Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a testvérm...

Hogyan tudnék a testvérm kedvében járni?

Figyelt kérdés
Sziaztok! Ha tudtok légyszi segítsetek! Ha a tesóm nálunk van (elég ritkán) elég durci-murci. Már nem lehet vele hülyülni se úgy mint régen. Talán ha a kedvében járnék akkor kicsit 'felengedne'. Akinek van ötlete az írja meg. Előre is nagyon szépen köszönöm!
2011. aug. 29. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki hány áves, és milyen neműek vagytok?
2011. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A testvérem 20 éves és fiú, én 14 éves vagyok és lány.
2011. aug. 30. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez már csak így van ebben a korban. Neki más lányok járnak most az eszében. Pl. Én most vettem egy tollat, (120
2011. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocs, folytatom, véletlen volt: szóval a toll kinyílik mint egy virág, ha akarom. Egy ilyen csecsebecsét odaadsz, és azt mondod: add a legkedvesebb lánynak. Így látni fogja, és tudni, hogy beleéled magad az ő godnolatvilágába, meg hogy nem akarod magadhoz kötni, hanem utalsz arra, hogy más társakat keres, és még segítesz is. Jó testvérnek lenni nagyon jóóó.
2011. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Sokat segítettél!
2011. szept. 3. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!