Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan járjak az apja kedvében?

Hogyan járjak az apja kedvében?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm apjáról lenne szó. Nem valami beszédes és társasági ember... nagyon sokat járok fel hozzájuk... néhány telefonos beszélgetésből a családommal feldühítette, de ezt ők nemtudják, és anniyra, hogy azt monta a lányának ( a legjobb barátnőmnek) hogy hanyagolja. Nagyon sok mindent megtett értem a családja... évekig nyaraltatott ottaludtam náluk. fagyiztattak stb. Nagyon rosszulérzem magam. Mikor odamegyek és nem is várom el, hogy iylen meg olyan kajt hozzanak meg ilyen vendégszeretetben részesítsenek.viszonozni sajnos nemtudom. Hogy ittalhasson, mert a családom nem engedi. Egyszer nyáron egy hétig ittvolt, de hát az lószar amit ők megtettek értem. Annyira rossz érzés hogy csak töredékét sem tudom visszaadni, amit ők adtak. Bezséltem is erről a legjobb barátnőmről. és mondta hogy a családjaink nemfognak szétválasztani minket, és hogy nem ez számít, hanem hogy együttvagyunk akármilyen körülmények között. Egy kicsit hosszú lett. Most ha csokit viszek neki... az meg buzgóság. Nagyon rossz érzés, ha odamegyek és csokit kapok rögtön frissen készült kaját. És ezt mind nem tudom viszonozni.
2010. okt. 9. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért mert te vagy Szegény Dzsoni,és ő nem Árnika.Különösebb problémát nem látok a problémádban.A lány nem tehet arról,hogy a szülei jómódúak,és te sem tehetsz arról hogy nálatok nincs kánaán.Ne becsüld alá a szüleit,többet átlátnak ők mint gondolnád,és tiszteletben tartják a lányuk érzéseit,mert tudják hogy a szerelem többet ér,mint a pénz.

Ne zavartasd magad,senki sem várja el tőled hogy úgy viselkedj mint egy arab herceg,már elfogadtak és ez a lényeg.Közhely: a szívnek nem lehet parancsolni.Az igazi szerelem nem egzisztencia kérdése.

2010. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt szerelemről?
2010. okt. 9. 11:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok és mint már említettem a barátom is lány.
2010. okt. 9. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a gond, hogy teljesen zavaros, amit írtál. A gond az, hogy a barátnőd családja sok mindent tett érted és a te családod ezt nem tudja/akarja viszonozni?
2010. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neharagudj, hoy zavarosan írtam le. De igen ez a baj.
2010. okt. 9. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!