Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért erőlteti, ami nem megy?

Miért erőlteti, ami nem megy?

Figyelt kérdés

Néhány éve, 11-12 éves koromban, amikor igazán szükségem lett volna egy kis kedveskedésre, akkor anyum sehol nem volt. Egy házban éltünk, de inkább voltunk 2 lakótárs, mint anya és lánya.

Mára már ezt teljesen megszoktam, nem is vártam el soha, hogy naponta 20x mondja, hogy "szeretlek, kislányom", de néha jól esett volna.

Viszont mostanában mániája, hogy ölelget, puszilgat. Tudom, hogy igyekszik "jó anya" lenni (eddig is az volt), keresi az alkalma, hogy velem legyen (ez vagy azt jelenti, hogy bemegy a szobámba amikor gépezek, vagy naplót írok, vagy olyan közös programokat talál ki, amikről tudom, hogy úgyse lesznek soha).

Tudom, örülnöm kellene neki, de már idegesít. Nem vagyunk beszélgetős család, soha nem állnék elé ilyennel, de akkor mit csináljak?


2011. aug. 29. 16:36
 1/1 anonim válasza:
Ülj le vele beszélgetni. Mond el neki, hogy nem kell ennyi erőltetnie a dolgot, mert így is jó anya. Gondolom azt hiszi, hogy valamit elrontott a múltban, amit most szeretne jóvá tenni. De ezek szerint Téged ez idegesít. Muszáj lesz megbeszélned vele ha azt szeretnéd, hogy változzon a helyzet.
2011. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!