Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek! Mitől férfi...

Kedves hölgyek! Mitől férfi egy férfi számotokra és mitől ábrándultok ki belőle?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Számomra az kiábrándító, ha többször találkozom egy férfivel, és azt veszem észre hogy egyre többször nyafog (a munkája miatt, stb) ekkor elmegy tőle a kedvem :)


A másik, ha egyre inkább úgy tűnik, hogy én sokkal talpraesettebb vagyok nála. A totojázásnál még a rossz döntés is jobb.


32/N

2011. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Először kezdem a negatívval, azt könnyebb megfogalmazni.

Kiábrándulok,ha nem szereti az állatokat, buta, ha kábítószerezik, alkoholista, verekszik, ha nem tud bánni a pénzzel, nem akar dolgozni, szóval munkakerülő, élősködő barom és nem mellékesen akkor is, ha összetöri a kocsimat.

Külsőleg csak az zavar, ha alacsony, kopasz vagy hosszú a haja, és ha tetoválást vagy piercinget visel.


Amitől férfi na hát ezt nehéz megfogalmazni, nem akarok szexuális példákkal jönni. Magabiztos, úriember,de humoros, van esze, képes kiállni az igazáért, van jövőképe, vannak céljai, határozott illetve a fentiek ellentéte, szóval nem agresszív,nem alkoholista (csak az alkoholizmus zavar, szóval a mértékkel történő ivás nem és még az sem, ha néha részeg, legalább lesz min nevetni), nem kábítószerezik, szereti az állatokat, nem egy felelőtlen összevissza alak, aki minden szarra elkölti az összes pénzt.

Külsőleg pedig egy nagyon magas rövid hajú elegáns férfi, lehetőleg mackós alkattal :)

2011. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Mitől férfi? Van tartása, erőt, magabiztosságot sugároz, fel tudok rá nézni. Kiábrándító? ha buta, érzelgősködik, beszari, béna az ágyban, élősködő, lusta.
2011. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Bár én 25 vagyok és ffi (bocs ezért, hogy belepofázok ebbe a kérdésbe), de az első 32 éves nő az én zsánerem. 2 dolog van, ami idegesítő: a butaság és a határozatlanság. Ha nő lennék, és csak ilyen ffiak lennének, inkább leszbi lennék.
2011. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:37


Semmi baj csak előtte szóljál ha a fiúkat szereted:D:D

2011. aug. 29. 19:38
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó vicc. Hát szomorú vagyok, ha ez jött le a válaszból. Heteroszexuális vagyok, ha ez még 2011-ben vállalható nyíltan büntetlenül.
2011. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Férfi, ha mindenben az arany középutak híve:


- van humora, de egyszemélyes Showder Klub

- törődik magával, de nem viszi túlzásba (nem áztatja magát órákig)

- határozott (ami nem egyenlő azzal hogy még nekem is ő szab határokat)

- fontos számára a karrier és az hogy jó legyen abban amit csinál, de nem a család rovására

- szereti az állatokat, de azért megöli a legyet ha kérem :)

- van hobbija, de nem viszi túlzásba (azaz nem arra költi a családi kasszát)

- szereti a családját, de nem akar mindig anyuka szoknyáján ülni

- vannak barátai, de nem ücsörög velük kétnaponta valahol


Stb.

Elsőre rigolyásnak tűnök, de ha valaki belegondol, ilyen a tökéletes férfi. Arany középút, mindenben!

26/N

2011. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Karótnyelt..ez csak egy poén volt.
2011. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:37


Jól van elhiszem ne szívd mellre.Poén volt.

2011. aug. 29. 19:42
 10/22 anonim ***** válasza:

Ja, egy valamit kihagytam:


- szeret szórakozni, de módjával, azaz kapható egy-két jó kis bulira piával, tánccal, de nem részeg állat módjára

:)

2011. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!