Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefoglalni egy...

Hogy tudnék lefoglalni egy férfit? Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki nagyon tetszik nekem társkeresőn. A gond csak az, hogy le kéne kicsit fogynom és csak utána találkoznék vele. Ehhez kell nekem kb. 2 hónap, hogy csúcsformában legyek.

Viszont jó lenne, ha addig nem jönne össze senkivel. Hogyan tudnám lefoglalni?


2011. aug. 29. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem 2 hónap alatt nem sok minden történik az életében... Ha tényleg elég a két hónap, akkor keltsd fel az érdeklődését és húzd a beszélgetést addig :) Mondjuk csak 2 hetente írsz neki email és arra fogod, hogy sok a meló vagy a barátnőd most nehéz hónapon megy keresztül, de ügyes vagy és megoldod :D
2011. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Hehe, régebben én is ezt csináltam. :) De ha tényleg tetszel neki, és komolyan vesz, akkor megérti, hogy van pár kiló pluszod, de épp fogyózol, tehát teszel érte, hogy ne legyen. Sőt, talán értékeli is. Esetleg előnyös öltözködéssel "leplezd el".


Ha ez nem, akkor tedd amit az első válaszadó írt, az is jó ötlet. :)

2011. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
És ha nem sikerül lefogynod, ha bejössz neki, akkor nem számít az a pár plusz kiló. De lestoppolni, egy pasi, nem vár 2 hónapot ilyen ostobaság miatt.Azért van fent, mert társat keres.
2011. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem elég nagy ostobaságnak tűnik. Ha sokáig húzod, tuti hogy nem fog komolyan venni. Az a pár kiló plusz meg könnyen lehet, hogy nem is zavarná.
2011. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bakello válasza:
43%
amelyik lány fut a fiú után az kihívja maga ellen a sorsot.ha nem vesz ő észre magától akkor vagy egy csúnya banya vagy vagy a srác pancser hogy nem mer beszólni
2011. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Hailey13 ***** válasza:
88%

áh, kéthetente az sok, de az előzők jókat írtak:) mondjuk ha háromnaponta írsz, nem veszíti el az érdeklődését, és még el is húzhatod.

sok sikert:)

egyébként tapasztalatból, ha az egyéniségedbe szeret bele a stílusodon, az leveleid alapján, akkor nem fog kiábrándulni:)

2011. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tudnám lefoglalni?Zárd be egy dobozba kéthónapra.

Neked nem való párkapcsolat.És ne egy pasi miatt fogyj le,én a hajamat festettem be egy pasi miatt,de úgy se kellettem.

2011. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Többszörös tapasztalat alapján elmondhatom neked, hogy a szerelme, vonzalma nem a plusz kilóidon fog múlni. 178 centis, 59 kilós "bombanő" voltam, mikor halálosan beleszerettem valakibe. Persze tetszettem neki, viszont szerelembe sose esett velem. Viszont megtudtam, hogy volt egy csoporttársa az egyetemen, aki annyira jellegtelen lány, hogy észre se lehet venni. Tehát sokra mentem vele, hogy vékony voltam és szép. Remélem, értesz.
2011. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi, lemaradt: a jellegtelen lányba meg teljesen bele volt habarodva.
2011. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
2 hónap sok. egy pár hétig talán még izgalmas is lehet ez a "húzás", de a pasi meg fogja unni a szavakat és tetteket akar. és ha nem kapja meg tőled, úgy érzi majd, hogy te ezt nem is akarod igazán és akkor másnál is kezd próbálkozni a pasi. hidd el, tapasztalat. és tuti, hogy nem fogja zavarni az a pár kiló, majd együtt ledolgozzátok˙;) :D
2011. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!